Energo Marcin Gołąb

Czy to Twoja firma?

Energo Marcin Gołąb praca

Szczytno

Od momentu naszego założenia w malowniczym Szczytnie w 2016 roku, Energo Marcin Gołąb nieustannie dąży do bycia pionierem w branży elektroenergetycznej. Nasza firma, choć młoda, szybko zyskała uznanie klientów dzięki zaangażowaniu w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, które są nie tylko odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na odnawialne źródła energii, ale również świadomym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do energii słonecznej. Jesteśmy wszechstronnym partnerem w dziedzinie informatyki, oferując zarówno doradztwo, jak i zarządzanie urządzeniami informatycznymi. Wierzymy, że połączenie nowoczesnych technologii energetycznych z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi to przyszłość, która już teraz kształtuje naszą rzeczywistość.

Rozumiemy również, jak ważna w dzisiejszym świecie jest mobilność, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór samochodów osobowych i furgonetek. A dla tych, którzy cenią sobie zarówno technologię, jak i komfort codziennego życia, proponujemy najnowsze modele komputerów i urządzeń peryferyjnych.

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży produktów i usług. Energo Marcin Gołąb to miejsce, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a każde wyzwanie traktujemy jako okazję do rozwoju i poszerzania naszych horyzontów. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy liczbie pracowników, to każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i partnerów.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w moc nowoczesnych technologii i pragną w sposób odpowiedzialny kształtować przyszłość. Razem możemy więcej – dołącz do naszej energicznej społeczności i przekonaj się, jak wiele możemy zaoferować.

Energo Marcin Gołąb najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Animator Szczytno
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Energo Marcin Gołąb

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Energo Marcin Gołąb

Mapa Energo Marcin Gołąb

Siedziba główna

Praca Energo Marcin Gołąb - oferty archiwalne

  • Pracownik Sali Zabaw

    • Szczytno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Park Zabaw i Trampolin w Szczytnie poszukuje pracownika na pełen etat. Obiekt czynny jest 7 dni w tygodniu lecz praca będzie odbywać się 5 dni w tygodniu (40 godzin). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer 512207560 lub przesłanie CV na golob@ug.szczytno.pl wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym z dopiskiem w tytule „Pracownik Sali Zabaw”

      Zakres obowiązków

      • Opieka nad dziećmi przebywającymi w Sali Zabaw i dbanie o ich bezpieczeństwo
      • Obsługa urządzeń: kasy fiskalnej, terminala, kontrola czasu pobytu dziecka wg karty wstępu, obsługa urządzeń gastronomicznych np. expres do kawy, wyparzarka itp.
      • Obsługa zaplecza kawiarnianego ( kawa, herbata, przestrzeganie ogólnych zasad higieny)
      • Dbałość oraz kontrola czystości Sali Zabaw
      • Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zabawowej (tzw. Małpi Gaj lub Klatka) oraz pozostałych elementów wyposażenia Sali Zabaw (Karuzela, Knoocker, Strefa Malucha, Strefa Trampolin)
      • Organizacja przyjęć urodzinowych oraz zabaw, Animacje
      • Organizacja imprez okolicznościowych np. Mikołajki, Halloween, Dzień Dziecka
      • Aktywna współpraca z Właścicielami bawialni.

      Wymagania

      • Komunikatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi
      • Dyspozycyjność w wekendy
      • Odpowiedzialność, sumienność
      • Kreatywność, pomysłowość
      • Cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
      • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
      • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (sanepidowska) / gotowość jej wyrobienia
      • Zdolności artystyczne np. malowanie twarzy/buzi, modelowanie balonów oraz kursy związane z animacją dziecięcą np. Animator Zabaw z Dziećmi będą dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      Pracę na umowę, pełen ETAT

      Pracę w twórczym środowisku umożliwiającym stały rozwój

      Atrakcyjne warunki pracy

      Miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Pracodawcy w Szczytnie