Czy to Twoja firma?

KOMENDA POWIATOWA POLICJI praca

Szczytno

Jesteśmy Komendą Powiatową Policji, strażnikami bezpieczeństwa i porządku publicznego, którzy od ponad trzech dekad niezmiennie stoją na straży spokoju i prawa w Polsce. Nasze korzenie sięgają ustawy z 6 kwietnia 1990 roku, która zainicjowała naszą misję ochrony życia, zdrowia obywateli oraz ich mienia. Z siedzibą w sercu Warszawy, jesteśmy obecni w każdym zakątku kraju, gdziekolwiek nasza pomoc jest potrzebna.

Nasza formacja to zespół profesjonalistów, który w 2024 roku powiększy się o kolejnych 10 557 osób, gotowych służyć i chronić. Jesteśmy dumni z naszej roli głównej instytucji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w Polsce, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na zapobieganie przestępstwom, wykroczeniom oraz zjawiskom kryminogennym. Nie ustajemy w wysiłkach, aby wykrywać i ścigać przestępców, a także kontrolować przestrzeganie przepisów porządkowych i administracyjnych.

Jako Policja, jesteśmy także edukatorami. Dbamy o to, aby dorośli, dzieci i młodzież posiadali wiedzę niezbędną do bezpiecznego poruszania się po drogach, jeziorach i rzekach. Nasza praca nie zna granic, dlatego współdziałamy z policjami innych państw, dzięki czemu nasze działania mają szerszy zasięg i są jeszcze skuteczniejsze.

W naszej codziennej służbie kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszej pracy. Choć nie ujęliśmy ich w oficjalnym zestawieniu wartości, każdy z naszych funkcjonariuszy wie, że służymy społeczeństwu z oddaniem, profesjonalizmem i empatią. Nasz głos jest pewny i autorytatywny, ale jednocześnie bliski i zrozumiały dla każdego obywatela. Nasza narracja jest otwarta i zapraszająca, zachęcająca do interakcji i poznania naszej historii.

Jesteśmy Policją – twoimi strażnikami porządku, gotowi służyć każdego dnia, abyś ty mógł żyć bezpiecznie.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Komenda Powiatowa Policji W Szczytnie

Posterunek Policji w Świętajnie

Posterunek Policji w Wielbarku

KOMENDA POWIATOWA POLICJI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
KOMENDA POWIATOWA POLICJI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI - oferty archiwalne

  • Informatystarszy referent zespołu wspomagającego

    • Szczytno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zapewnienie sprawności technicznej systemów informatycznych
      administrowanie danymi w systemach jawnych
      zapewnienie uprawnień i dostępu do systemów teleinformatycznych
      prowadzenie spraw magazynowo-ewidencyjnych sprzetu informatyki i łączności

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, informatyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka/robotnik gospodarczy

    • Szczytno
    • część etatu
    • 2 520 zł / mies.

      zadania w zakresie utrzymywania porządku w budynku Komendy Powiatowej Policji w Szczytni oraz w Posterunkach Policji, tj. w pomieszczerniach biurowych, toaletach, PDOZ.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 520 PLN

Pracodawcy w Szczytnie