English Studio Paulina Winiarska

Czy to Twoja firma?

English Studio Paulina Winiarska praca

Kielce

Witajcie w English Studio Paulina Winiarska, miejscu, gdzie pasja do nauki i edukacji łączy się z miłością do języków obcych. Nasza podróż rozpoczęła się 4 kwietnia 2022 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić świeże spojrzenie na proces nauki języka, tworząc przestrzeń, w której każdy może rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych, oferując kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego nasze metody nauczania są elastyczne i innowacyjne, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy w komfortowych warunkach. Nasze zajęcia to nie tylko nauka gramatyki czy słownictwa, ale także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, które są niezbędne w dzisiejszym globalnym świecie.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze zaangażowanie w edukację i rozwój naszych kursantów mówi samo za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z każdym dniem staramy się być coraz lepsi. Nasze podejście do nauczania jest proste – stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Nie ograniczamy się jednak tylko do nauki języków. Oferujemy także inne pozaszkolne formy edukacji, które uzupełniają naszą ofertę i pozwalają na wszechstronny rozwój. Wszystko to robimy z myślą o naszych kursantach, aby mogli nie tylko nauczyć się języka, ale także zdobyć umiejętności przydatne w życiu codziennym i zawodowym.

W English Studio Paulina Winiarska wierzymy, że edukacja to klucz do sukcesu. Dlatego każdego dnia wkładamy całe nasze serce w to, co robimy, by nasi uczniowie mogli osiągnąć swoje cele i marzenia. Zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności, gdzie w przyjaznej atmosferze możecie rozwijać swoje pasje i umiejętności językowe. Razem stworzymy przyszłość, w której bariery językowe nie stanowią już problemu.

English Studio Paulina Winiarska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Kielce
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy English Studio Paulina Winiarska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca English Studio Paulina Winiarska

Mapa English Studio Paulina Winiarska

Siedziba główna

Praca English Studio Paulina Winiarska - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    • Bilcza
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Szkoła Języka Angielskiego Helen Doron w Bilczy (gm. Morawica) poszukuje lektorów z pasją!

      Dołącz do Helen Doron English-wiodącej marki edukacyjnej na świecie z 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Na polskim rynku działamy skutecznie już od ponad 20 lat. Nasze kursy są przeznaczone dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Poszukujemy osoby, która biegle posługuje się językiem angielskim i lubi pracować z dziećmi.

      Zakres obowiązków

      Nauczanie języka angielskiego metodą Helen Doron English (praca od września 2022).

      Wymagania

      Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

      • lubisz pracę z dziećmi,

      • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim (studia kierunkowe są dodatkowym atutem)

      • szukasz inspirującej, rozwijającej pracy

      • jesteś pomysłowy i kreatywny

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      • szkolenia,

      • wsparcie metodyczne,

      • doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,

      • elastyczny czas pracy,

      • pracę w młodym zespole,

      • gotowe scenariusze lekcji i pomoce dydaktyczne,

      • coroczne konferencje,

      • umowę zlecenie,

      • pracę w godzinach popołudniowych.

Pracodawcy w Kielcach