Czy to Twoja firma?

UNIA sp. z o.o. praca

Koszalin

Od ponad wieku jesteśmy dumni z bycia liderem w produkcji maszyn rolniczych, nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowej. Nasza historia rozpoczęła się w 1882 roku, kiedy inż. August Ventzki założył firmę, która z czasem przekształciła się w UNIA Sp. z o.o. – symbol innowacji i jakości w rolnictwie.

Nasza oferta to szeroki wachlarz maszyn rolniczych, które ułatwiają pracę na polach i w gospodarstwach. Znajdziecie u nas maszyny uprawowe, pługi, siewniki, brony, agregaty, a także maszyny zielonkowe, kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasy, owijarki, rozsiewacze, rozrzutniki, opryskiwacze oraz przyczepy. Każdy produkt jest wynikiem naszej pasji do innowacji i dążenia do doskonałości, co potwierdza wykorzystanie najnowocześniejszych technologii obróbki laserowej stali oraz hartowanej szwedzkiej stali.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty są dostępne w 35 krajach Europy i aż 60 na całym świecie. To świadczy o międzynarodowym uznaniu naszej marki oraz zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Nasza przewaga konkurencyjna to nowoczesne i skuteczne rozwiązania technologiczne oraz wyspecjalizowane produkty w konkurencyjnych cenach.

Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych maszyn, co potwierdza przejęcie wielu innych firm i technologii, które pozwoliły nam na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb rynku i dostosowanie do nich naszej oferty. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej "Chemirol", co zapewnia nam stabilność finansową i możliwość inwestowania w przyszłość.

W UNIA Sp. z o.o. zatrudniamy około 1300 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie produktów, które są synonimem niezawodności i innowacyjności. Nasza firma to nie tylko maszyny, to przede wszystkim ludzie – ich talent i ciężka praca sprawiają, że możemy nieustannie się rozwijać.

Dbamy o naszych klientów również po zakupie, oferując sprzedaż części zamiennych oraz serwis. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nasze maszyny były zawsze gotowe do pracy, dlatego stawiamy na dostępność i szybkość działania naszych usług.

W UNIA Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, dążąc do tego, aby nasze maszyny rolnicze były nie tylko efektywne, ale i przyjazne dla użytkownika oraz środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszych produktów. Razem tworzymy przyszłość rolnictwa.

UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Człuchów

Oddział Kołobrzeg

Oddział Szczecinek

Strzelnica

UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pyrzyce

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca UNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej w grupie interwencyjnej

    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Podejmowanie działań interwencyjnych. Praca w godzinach 19-7, 7-19.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, niekaralność, mile widziane osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kołobrzeg

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (stawka godzinowa przy umowie o pracę, różni się w zależności od ilości przepracowanych godzin w dan
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Koszalinie