Compek sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Compek sp. z o.o. praca

Warszawa

Firma Compek rozpoczęła działalność w listopadzie 2010 roku. Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem biur we wszystkie niezbędne produkty oraz usługi. Staramy się aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości, a obsługa na wysokim poziomie. Stale poszerzamy nasze portfolio produktów aby zapewnić dostęp do najlepszych rozwiązań oferowanych na rynku. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć produkty takie jak: materiały eksploatacyjne, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, sprzęt IT, akcesoria komputerowe, oprogramowanie, artykuły biurowe i inne. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, chcesz być niezależny w sposobie działania oraz potrafisz zmotywować się do pracy, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.

Compek sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Compek sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Compek sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Compek sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Compek sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży w firmie Compek sp. z o.o.

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-10 000 zł / mies.
    • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.

      Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku handlowca polega na aktywnym, telefonicznym pozyskiwaniu klientów B2B oraz obsługi bazy obecnych klientów firmy. Do twoich zadań należeć również będzie przygotowywanie dokumentów do sprzedaży. Dzięki naszym szkoleniom będziesz w stanie przygotować ofertę odpowiednią do oczekiwań klienta. Twoim zadaniem będą również negocjacje handlowe oraz promowanie wybranych produktów.

      Praca w biurze pon-pt 9.00 - 17.00 w siedzibie firmy Compek sp. z o.o. ul. Jutrzenki 83B (Warszawa - Włochy).

      Wymagania

      - Nastawienie na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych

      - Odpowiedzialne podejście do obowiązków

      - Konsekwencja w dążeniu do celu

      - Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych

      - Utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta

      - Wysoki poziom kultury osobistej,

      - Dyspozycyjność pon-pt 9.00-17.00

      Oferujemy

      - Zatrudnienie w małym, zgranym zespole na podstawie umowy o pracę

      - Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

      - Niezbędne do pracy narzędzia

      - Stabilne warunki zatrudnienia

      - Wynagrodzenie podstawa + premia zależna od wyników sprzedażowych

      OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ PROSZĘ O WYSŁANIE CV ODPOWIADAJAC NA OGŁOSZENIE.

Pracodawcy w Warszawie