Czy to Twoja firma?

IMPERIAL-MEBLE sp. z o.o. praca

Toruń

Witaj, miło Cię widzieć! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej pasji i zaangażowania, które kryją się pod nazwą Imperial-Meble. Nasz dom to Toruń – miasto o bogatej historii, które teraz jest świadkiem, jak tworzymy historię piękna i funkcjonalności w każdym domu, który nas odwiedza.

Specjalizujemy się w kreowaniu przestrzeni, które są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Nasze meble do salonu i jadalni, w tym ekskluzywna kolekcja Imperial od producenta Meble Wójcik, to więcej niż przedmioty – to przemyślane dzieła sztuki użytkowej. Wyróżnia nas nowoczesne wzornictwo, które łączy w sobie styl i kreatywność, a także niezachwiana jakość materiałów i komponentów. Dbamy o każdy detal, bo wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko meble, ale i możliwość personalizacji ich przestrzeni dzięki dodatkowemu wyposażeniu, jak oświetlenie LED, które dodaje blasku i charakteru każdej witrynie, komodzie czy meblościance. To właśnie te małe elementy tworzą całość, która sprawia, że dom staje się wyjątkowy.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań i chcą, aby ich wnętrza były odzwierciedleniem ich osobowości. Dążymy do tego, aby każdy mebel, który opuszcza nasze progi, był nie tylko piękny, ale i funkcjonalny, bo wiemy, że nasze domy to nasze twierdze.

W IMPERIAL-MEBLE łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze zaangażowanie w doskonałość jest obietnicą, którą składamy każdemu klientowi. Zapraszamy Cię do świata, gdzie meble stają się częścią Twojej historii, a my – częścią Twojego domu.

IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O.

Mapa IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Suwalki
  6. Mielec
  7. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca IMPERIAL-MEBLE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Informatyk

    • Piecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Tworzenie sieci wewnętrznej, drobne naprawy, podłączanie sprzętu biurowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 485,56 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji/pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

    • Piecki

      praca na produkcji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Toruniu