Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-sp. z o.o. praca

Toruń

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Usługowo-Handlowym "LEM-BUD", deweloperem z piętnastoletnim doświadczeniem, który z pasją tworzy przestrzeń do życia w Toruniu i Bydgoszczy. Nasza specjalność to budownictwo mieszkaniowe, w którym z dumą zajmujemy wiodącą pozycję w województwie kujawsko-pomorskim.

Naszą misją jest realizacja osiedli mieszkaniowych, które żyją w harmonii z naturą. Pragniemy, aby nasze inwestycje były oazą spokoju i komfortu dla ich mieszkańców. Dlatego oferujemy mieszkania z funkcjonalnymi układami, ogródkami, balkonami i tarasami, które są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne.

Jako generalny wykonawca, dbamy o każdy detal – od wyboru materiałów po jakość wykończenia. Stawiamy na innowacyjność, montując instalacje światłowodowe i anteny telewizji satelitarnej, a także stosując energooszczędne oświetlenie, które zapewnia wygodę i pomaga naszym klientom oszczędzać.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z kompleksowego podejścia do realizowanych projektów. Jako inwestor i wykonawca, czuwamy nad każdym etapem prac, co gwarantuje terminowość i najwyższą jakość. Dbamy również o bezpieczeństwo finansowe naszych klientów, otwierając dla każdej inwestycji rachunek powierniczy.

W LEM-BUD wierzymy, że nasze osiedla są czymś więcej niż tylko budynkami – są przestrzenią, w której nasi klienci będą tworzyć swoje życie. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej wizji i odkrył miejsce, które możesz nazwać domem.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik projektu

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE LEM-BUD-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      analiza dok. projektowej, sporządzanie przedmiarów robót, przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych, analiza i porównywanie ofert, uczestnictwo w negocjacjach oraz wyborze materiałów i usług niezbędnych do realizacji kontaktu, przygotowywanie umów dla podwykonawców, współpraca z podwykonawcami i projektantami, spotkania z klientami i uzgodnienia w zakresie zmian lokatorskich, opracowywanie wycen robót dodatkowych związanych ze zmianami lokatorskimi, uczestnictwo w odbiorach technicznych i odbiorach mieszkań

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Inne wymagania: bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego oraz zagadnień budownictwa mieszkaniowego, umiejetność obsługi programów AutoCad, Rodos oraz pakietu MS Office dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie konstrukcyjno-budowlanym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 11 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7.00-15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

    • Toruń

      wykonywanie wykopów, załadunek i przemieszczanie mas ziemnych, odspajanie i przewożenie urobku, sortowanie oraz rozmieszczanie materiałów na terenie, składowanie, pomocnicze prace przeładunkowe, transportowe i prace porządkowe. Kontrolowanie stanu technicznego koparko-ładowarki oraz odpowiedzialność za jej prawidłową i bezpieczną eksploatację;

      miejsce wykonywania pracy: Toruń/ Bydgoszcz

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
      • Inne wymagania: posiadanie aktualnych uprawnień operatora koparko-ładowarki; umiejętność obsługi koparko-ładowarki Manitou oraz ładowarki teleskopowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Toruniu