POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy ubezpieczenia

Oferty pracy POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Jana Długosza 2-6 51-162 Wrocław
NIP
8992086700
REGON
93110182600000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5

Na podstawie 4 oceny z Google.

Dariusz Żyromski

"Polecam , świetne doradztwo. Miałem kontakt z kilkoma biurami brokerskimi we Wrocławiu , jednak to właśnie Polskie Biuro Brokerskie doradziło mi co dokładnie potrzebuje moje firma. Poszukiwałem programu ubezpieczenia komunikacyjnego dla firmy i w 100% dobrano mi odpowiedni program. Polecam."

11 lat temu

Agnieszka Baraniak

"Jestem pod wrażeniem obsługi w firmie PBB. Bardzo miła i profesjonalna, godna uwagi. Przygotowano dla mnie firmową ofertę, która okazała się korzystniejsza niż w poprzedniej firmie. Tylko zaoszczędziłam firmowe pieniądze! POLECAM"

10 lat temu

Jakub Urban

Jakub Urban

"polecam"

11 lat temu

amr wro

amr wro

"pelen profesjonalizm"

3 lata temu

Jerzy Rakowicz

miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ubezpieczeń

    Polskie Biuro Brokerskie
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Podstawowe obowiązki:- ubezpieczeniowa obsługa klientów- przygotowanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z ubezpieczycielami- opracowywanie programów ubezpieczeń, porównań ofert i rekomendacji dla klientów- utrzymywanie bieżących relacji z klientami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi- administrowanie polisami- pozyskiwanie klientów- przygotowanie analiz oraz zestawień zgodnie z przyjętymi procedurami

      Wymagania

      Podstawowe wymagania:- minimum trzyletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych- zdany egzamin brokerski mile widziany- znajomość rynku ubezpieczeniowego- ukończone studia wyższe- doskonałe zdolności interpersonalne, w tym przede wszystkim umiejętność rozmowy z klientami- komunikatywność, sumienność- bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność

      Oferujemy

      - pracę w firmie z 25 letnim doświadczeniem na rynku brokerskim - zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat - dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Pracodawcy w Wrocławiu