!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Pracodawca

Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości sp. z o.o.

Place4You to działające od 2017 r. biuro sprzedaży nieruchomości, w którym aktualnie pracuje dwudziestu pełnych pasji, wiedzy i profesjonalizmu brokerów oraz specjalistów ds. sprzedaży nieruchomości. Aktywnie, kompleksowo i elastycznie przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces sprzedaży bądź zakupu nieruchomości, a oni cenią nas m.in. za to, że sprzedajemy nieruchomości w czasie ok. dwa razy krótszym niż rynkowa średnia!

Nasze podejście oraz wyniki doceni także branża - tylko w tym roku, zajęliśmy III miejsce w rankingu Lider Nieruchomości OTODOM oraz zostaliśmy jednym z laureatów konkursu Orły Nieruchomości.

Dlatego jeśli chcesz rozwijać się w branży nieruchomości i zarabiać duże pieniądze, zależy Ci na znalezieniu pracy na dłużej, w dobrej atmosferze i wspierającym zespole, chcesz uczyć się od najlepszych, masz cechy i umiejętności, które wg nas powinien mieć skuteczny sprzedawca nieruchomości, to Place4You jest naprawdę miejscem DLA CIEBIE!

Oferty pracy Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości sp. z o.o.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.