Czy to Twoja firma?

Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna praca

Olsztyn
Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna

Praca alert - powiadomienia

Praca Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna - oferty archiwalne

  • Rejestratorka/recepcjonistka

    Dental Studio Rottke Rafałko Spółka Cywilna
    • Olsztyn
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, odbieranie telefonów, dbałość o czystość stanowiska pracy.
      Godziny pracy między 9-17 (do ustalenia)
      Praca w ramach własnej działalności gospodarczej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziana zanajomośc j. angielskiego w st. komunikatywny. Dobry kontakt z klientem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 917 do 3 917 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna

    • Olsztyn
    • umowa o pracę

      Pomoc, asystowani w gabinecie stomatologicznym, sterylizacja narzędzi, obsługa komputera, sprzątanie gabinetu w trakcie i po zakończonej pracy
      Godziny pracy pn, śr- 12-20
      wt, czw, pt -8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: aststentka/higienistka stomatologiczna
      • Inne wymagania: miele widziane 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na wskazanym stanowisku. Mile widziana zanajomośc j. angielskiego w st. podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Olsztynie