Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ praca

Szczecin
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ

Siedziba główna

Osiedle „Cukrowa” Administracja Osiedla

Osiedle „Mieszka I” Administracja Osiedla

Osiedle „Smolańska” Administracja Osiedla

Osiedle „Śródmieście” Administracja Osiedla

Osiedle „Ustronie” Administracja Osiedla

Osiedle „Wzgórze Hetmańskie” Administracja Osiedla

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy ,, złota rączka"

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. PORZĄDKOWANIE SPRZĘTÓW WIELOGABARYTOWYCH
      2. NAPRAWA USZKODZONYCH NAWIERZCHNI CHODNIKOWYCH
      3. WYMIANA PIASKU W PIASKOWNICACH
      4. DROBNE NAPRAWY URZĄDZEŃ ZABAWOWYCH
      5. MALOWANIE KOPERT, PASÓW ITP.
      6. POMOC PRZY WYKONYWANIU ROBÓT ŚLUSARSKO SPAWALNICZYCH, HYDRAULICZNYCH, ELEKTRYCZNYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 780 do 4 680 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator - hydraulik

    • Szczecin

      1. USUWANIE PRZECIEKÓW POPRZEZ:
      - WYMIANĘ ZAWORÓW
      - ODCINKÓW INSTALACJI KANALIZACYJNEJ CIEPŁEJ I ZIMNEJ WODY
      2. CZYSZCZENIE I KONSERWACJA ZAWORÓW PODPIONOWYCH C.O.
      3. WYMIANA PODEJŚĆ WODNYCH W MIESZKANIACH
      4. WYKONYWANIE PODEJŚĆ POD GAZOMIERZE
      5. PRZEPYCHANIE ZAPCHANYCH PIONÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: UPRAWNIENIA GAZOWE I CIEPLNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 960 do 4 860 PLN

Pracodawcy w Szczecinie