Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski praca

Iława

Od ponad trzech dekad, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz jest synonimem zaufania i jakości w branży paszowej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku w malowniczej Iławie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć produkty, które wspierają zdrowie i dobrostan zwierząt hodowlanych.

Specjalizujemy się w produkcji mieszanki paszowej dla drobiu, trzody chlewnej, bydła i ślimaków. Nasze produkty są wynikiem ciągłego dążenia do doskonałości, co potwierdza nasza pozycja na rynku jako preferowana marka pasz w regionie. Współpracujemy z renomowanymi firmami i korzystamy z wiedzy fachowców, aby nasze pasze były nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zwierząt.

Misją, która nas prowadzi, jest produkcja zdrowej paszy. To założenie leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są doceniane przez klientów z całej Polski, co świadczy o ich wyjątkowej jakości i skuteczności.

Nasze wartości to fundament naszej działalności. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze produkty, procesy i usługi. Profesjonalizm w zakresie pozyskiwania surowców, produkcji i dystrybucji to nasze codzienne wyzwania, które podejmujemy z zaangażowaniem. Dążymy do osiągnięcia standardów jakości, które wyprzedzają oczekiwania naszych klientów.

Nasza zautomatyzowana wytwórnia to serce firmy, gdzie nowoczesność łączy się z solidnością. To właśnie tutaj powstają pasze, które są synonimem wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko produkty, ale również usługi doradztwa żywieniowego, hodowlanego oraz zoohigieny, które są nieocenioną wartością dodaną dla naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że firma Kompasz jest prowadzona przez Mirosława Tkaczyka i Stanisława Pawłowskiego, których wizja i determinacja przyczyniły się do naszego sukcesu. Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na nowoczesności, solidności i niezmiennie wysokiej jakości produkowanych wyrobów.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali marce Kompasz. Razem możemy dbać o zdrowie i dobrostan zwierząt hodowlanych, tworząc lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł motoryzacja zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski

WYTWÓRNIA PASZ W MSZANOWIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp. J. Mirosław Tkaczyk Stanisław Pawłowski

Magazyn Pasz w Bieżuniu

Magazyn Pasz w Rudzienicach k/Iławy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Nowe Miasto Lubawskie

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompasz Sp.j. M.Tkaczyk St.Pawłowski - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Mszanowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji pasz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: operator wózka widłowego
      • Inne wymagania: Godziny czasu pracy: I zmiana od 6:00 do 14:00; II zmiana od 14:00 do 22:00. Uprawnienia: na wózki widłowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik wytwórni pasz w mszanowie k/nowego miasta lubawskiego

    • Nowe Miasto Lubawskie

      Kierowanie produkcją i zespołem ludzi w wytwórni pasz

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole, obsługa komputera MS Ofice, obsługa komputera MS Ofice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

    • Mszanowo

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Iławie