Czy to Twoja firma?

com.pl Teresa Laskowska praca

Iława
995.com.pl Teresa Laskowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy 995.com.pl Teresa Laskowska

Praca alert - powiadomienia

Praca 995.com.pl Teresa Laskowska

Mapa 995.com.pl Teresa Laskowska

Siedziba główna w Iławie

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

995.com.pl Teresa Laskowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
995.com.pl Teresa Laskowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Iława

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 995.com.pl Teresa Laskowska - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    • Iława
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      współpraca ze szkołami, domami kultury, stowarzyszeniami w zakresie możliwości prowadzenia warsztatów z drukowania, projektowania, skanowania metodą 3D, prowadzenie korespondencji z placówkami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku handlowca - mile widziane, własny samochód -koniecznie. Praca na terenie pow. iławskiego, ostródzkiego, nowomiejskiego. Kontakt osobisty, e-mail: ilawa@mathriders.pl - w tytule e-maila proszę wskazać nazwę stanowiska lub tel. 506-813-361

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - zwrot kosztów za paliwo - prowizja od podpisanych umów
  • Nauczyciel drukowania 3d z możliwością przyuczenia

    • Iława

      nauczanie drukowania i skanowania dzieci i młodzieży

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie oraz ukończony kurs opiekuna kolonijnego lub wykształcenie wyższe pedagogiczne. Praca w godz. 15:00 - 20:00 wg grafika. Pracownik otrzymuje gotowe karty pracy, filmy do prowadzenia zajęć. kontakt osobisty lub e-mail: ilawa@mathriders.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
  • Nauczyciel matematyki

    • Iława

      Nauczanie matematyki

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - kierunkowe. Praca w godz. 15:00 - 19:00 wg grafika (godziny pracy oraz ilość godzin do ustalenia)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 50 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 50 zł brutto /godz.

Pracodawcy w Iławie