Czy to Twoja firma?

Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J. praca

Poznań

Od ponad dekady jesteśmy zaufanym partnerem w dziedzinie opieki senioralnej. Hausengel International Polska to synonim zaangażowania i profesjonalizmu w trosce o najstarszych. Nasza historia rozpoczęła się w 2005 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić opiekunom najlepsze warunki pracy.

Z naszą siedzibą w Poznaniu, z dumą patrzymy na naszą międzynarodową obecność, obejmującą siedem krajów europejskich. To właśnie tam, każdego dnia, nasi pracownicy świadczą usługi opieki ambulatoryjnej na najwyższym poziomie, zapewniając spokój i bezpieczeństwo podopiecznym i ich rodzinom.

Jako lider na rynku opieki senioralnej, rozumiemy, jak ważne jest wsparcie i doradztwo. Dlatego oferujemy nie tylko koordynację zleceń, ale również obsługę administracyjną, szkolenia językowe oraz pomoc księgową. Wszystko po to, by nasi opiekunowie mogli skupić się na tym, co najważniejsze - zapewnieniu ciepła i troski osobom starszym.

W Hausengel International Polska wyróżnia nas wielojęzyczność naszego zespołu oraz kompleksowe wsparcie, które oferujemy naszym pracownikom. Zdajemy sobie sprawę, że legalna praca i bezpieczeństwo są kluczowe zarówno dla opiekunów, jak i dla rodzin, które im zaufały. Jesteśmy częścią Hausengel Holding AG, co gwarantuje stabilność i solidność naszych działań.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z ciągłego dążenia do doskonałości i innowacji w naszych usługach. Rozumiemy, że opieka senioralna to nie tylko zawód, ale przede wszystkim misja. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, by nasza pomoc była synonimem zaufania i najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy z Hausengel International Polska - tam, gdzie troska o seniorów jest naszą pasją.

Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J.

Mapa Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J.

Siedziba główna

Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J. - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. obsługi klienta i marketingu z językiem czeskim i niemieckim

    Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp.J.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Wdrażanie strategii rozwoju sieci franczyzowej Hausengel na rynku czeskim,
      • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych franczyzobiorców z Czech,
      • Telefoniczne doradztwo franczyzobiorcom we wszystkich sprawach organizacyjnych, zawodowych i prawnych w języku czeskim,
      • Pomoc franczyzobiorcom w wyborze odpowiedniego zlecenia i koordynacja pobytu na nim,
      • Wsparcie w tworzeniu strategii marketingowej dla rynku czeskiego i wdrażanie zaplanowanych działań marketingowych,
      • Aktualizowanie treści na stronie internetowej i pisanie postów na portale społecznościowe,
      • Sporządzanie bieżących tłumaczeń z języka czeskiego na język niemiecki bądź niemieckiego na czeski,
      • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i jednostkami publicznymi.

      Nasze wymagania

      • Biegła znajomość języka czeskiego
      • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowym wymogiem na tym stanowisku, ponieważ niemiecki jest językiem naszej firmy,
      • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programów Outlook, Word i Access,
      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w budowaniu relacji,
      • Wysoki stopień samodzielności i poczucie odpowiedzialności,
      • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku pracy,
      • Dyspozycyjność do odbycia 2-miesięcznego szkolenia w naszym biurze w Poznaniu, a po jego odbyciu możliwość pracy z każdego zakątka Polski/Czech.

      To oferujemy

      • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
      • Duże możliwości rozwoju,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Możliwość pracy w 100% zdalnej po okresie wdrożenia.

      Hausengel International Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna

      Hausengel to przedsiębiorstwo rodzinne, które z sukcesem już od 2005 roku pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia osobom chętnym pracować jako opiekun u niemieckich rodzin. Jesteśmy grupą dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na sześciu europejskich rynkach. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce możemy osiągnąć sukces. Zostań członkiem rodziny Hausengel, zgłoś się już dziś i poczuj naszą kompleksową opiekę!

      Koordynator ds. obsługi klienta i marketingu z językiem czeskim i niemieckim

Pracodawcy w Poznaniu