Czy to Twoja firma?

CZAPLA Filip Szpakowski praca

Iława

W samym sercu Iławy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasze Bistro Czapla. Jesteśmy miejscem, które z pasją tworzy wyjątkowe kulinarne doświadczenia, łącząc lokalne składniki z ambitnym gotowaniem na poziomie europejskich stolic. Nasza historia rozpoczęła się w połowie sierpnia tego roku, ale już zdążyliśmy zyskać uznanie wśród miłośników prawdziwego smaku.

W Bistro Czapla każdy posiłek to podróż przez bogactwo lokalnych smaków. Codziennie przygotowujemy własny makaron, rozdrabniamy mięso na tatara i pieczemy chleb z orkiszowej mąki. Współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami i regionalnymi manufakturami, aby na Wasze stoły trafiały dania najwyższej jakości. Nasze lunche, obiady i kolacje, które oferujemy na wynos lub z dowozem, to nie tylko posiłki, to opowieści napisane smakiem.

Jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa, dlatego w naszym menu znajdziecie ryby prosto z lokalnego Gospodarstwa Rybackiego i sery z Rancza Frontiera. Nasze wnętrze, zaprojektowane przez trójmiejską projektantkę wnętrz Aleksandrę Oszczak, odzwierciedla tę samą miłość do lokalności, którą kultywujemy w naszej kuchni. Dodatek pracy rąk właścicieli sprawia, że każdy szczegół ma swoją historię.

W Bistro Czapla nie tylko karmimy ciało, ale i ducha. Nasze usługi cateringowe są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy pragną przenieść naszą kuchnię do swoich domów i biur. Współpraca z regionalnymi producentami napojów, takimi jak Melarya, ekologiczne wina od Terroirystów, cydry z Kwaśnego Jabłka, oraz produkty z Browaru Nowomiejskiego, pozwala nam oferować pełne spektrum doznań smakowych.

W Bistro Czapla każdy gość jest dla nas jak rodzina. Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania smaków, które są naszą dumą i pasją. Dołączcie do naszej opowieści kulinarnej, gdzie każdy kęs to kolejny rozdział niezapomnianej historii.

Oferty pracy CZAPLA Filip Szpakowski

Praca alert - powiadomienia

Praca CZAPLA Filip Szpakowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz

    ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Sp.k.
    • Barczewo
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana

Praca CZAPLA Filip Szpakowski - oferty archiwalne

  • Kucharz - restauracja czapla

    CZAPLA Filip Szpakowski
    • Iława
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie posiłków nowoczesnej kuchni regionalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Doświadczenie na samodzielnym stanowisku kucharz - koniecznie. Dodatkowe informacje: Przez 3 miesiące umowa zlecenie, później umowa o pracę. Kontakt telefoniczny lub e-mail: info@czaplabistro.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności, doświadczenia.

Pracodawcy w Iławie