Czy to Twoja firma?

EuroPark sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj! Jesteśmy EuroPark Sp. z o.o., twoim zaufanym partnerem w zarządzaniu powierzchniami parkingowymi. Nasza historia zaczyna się w czerwcu 2008 roku w sercu Polski, w Warszawie, ale nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej. Nasz właściciel, norweska firma Indigo Invest AS, rozpoczęła swoją działalność w 1971 roku, a my czerpiemy z bogatego doświadczenia zdobytego przez ponad 30 lat w Skandynawii i krajach nadbałtyckich.

Specjalizujemy się w tworzeniu przestrzeni parkingowych, które nie tylko są funkcjonalne, ale także ułatwiają życie naszym klientom. Rozumiemy, że parkowanie może być często źródłem stresu, dlatego oferujemy usługi dodatkowe, które to zmieniają. Od myjni samochodowej po ekskluzywne „express parkingi” i VIP parkingi – wszystko po to, abyś mógł cieszyć się komfortem i wygodą. Dbamy również o małe detale, takie jak porządkowanie wózków zakupowych i transportowych, bo wiemy, że to one tworzą różnicę.

Nasza działalność w Polsce jest kontynuacją tradycji innowacji i doskonałości, które są znakiem rozpoznawczym naszego właściciela, Indigo Invest AS. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przekazać te wartości naszym klientom w Polsce. Nasza misja i nasze wartości kształtują każdy aspekt naszej pracy, choć nie zostały one tutaj szczegółowo opisane.

W EuroPark zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług. Chociaż nie możemy tutaj podzielić się wszystkimi szczegółami naszej oferty czy innowacyjnych rozwiązań, zapewniamy, że każdy projekt realizujemy z myślą o najwyższej jakości i zadowoleniu klienta.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie doświadczają wygody i profesjonalizmu, jakie oferuje EuroPark. Razem możemy stworzyć przestrzeń, gdzie każdy pojazd i jego właściciel czują się wyjątkowo.

EuroPark Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EuroPark Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EuroPark Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EuroPark Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EuroPark Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Lublin
  6. Bielsko-Biała
  7. Poznań
  8. Bydgoszcz
  9. Gdańsk
  10. Nowy Targ

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca EuroPark Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kontroler Parkingowy Szczecin

    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 2 000-3 500 zł / mies.
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko kontrolera parkingu. Pracownik sam decyduje w jakich godzinach pracuje. Elastyczny system pracy

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków należy:

      • Kontrola wniesionych opłat w parkometrze
      • Wystawianie opłat dodatkowych
      • Nadzór nad urządzeniami parkingowymi
      • Dbanie o powierzony sprzęt firmy

      Wymagania

      Wymagamy:

      • sumienności
      • uczciwości
      • wysokiej kultury osobistej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie: 21 zł/h
      • Tryb pracy: 100-200 h/na miesiąc
      • Premie uznaniowe co miesiąc

Pracodawcy w Warszawie