Czy to Twoja firma?

POLREGIO S.A. praca

Warszawa

Jesteśmy POLREGIO S.A., dumny lider wśród przewoźników pasażerskich na polskim rynku kolejowym. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby zapewniać naszym pasażerom podróże najwyższej jakości. Nasze pociągi codziennie docierają do wielu zakątków Polski, zarówno do dużych miast, jak i mniejszych miejscowości, tworząc najszerszą sieć połączeń w kraju.

Misją, która nas prowadzi, jest bycie przewoźnikiem pierwszego wyboru dla każdego, kto ceni sobie wygodę, bezpieczeństwo i dostępność podróżowania. Realizujemy to poprzez nieustanne dążenie do perfekcji, odpowiedzialne zarządzanie każdym aspektem naszej działalności oraz budowanie silnych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i partnerami.

Nasze wartości to fundament, na którym opieramy każdą decyzję i działanie. Profesjonalizm w każdym gestie, odpowiedzialność za powierzone nam życie i czas pasażerów oraz współpraca, która jest kluczem do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie transportu.

W POLREGIO S.A. stawiamy na innowacje i jakość. Nasze pociągi przechodzą regularne modernizacje, aby zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort podróżowania. Jesteśmy dumni z naszego Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje zarządzanie jakością, bezpieczeństwem informacji oraz działaniami antykorupcyjnymi.

Stabilność finansowa jest dla nas równie ważna, jak dla naszych pasażerów. Dzięki większościowemu udziałowcowi, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., możemy skupić się na rozwijaniu naszych usług, nie tracąc z oczu solidnych fundamentów ekonomicznych.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko najszersza sieć połączeń, ale także zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy tutaj, aby ułatwiać podróżowanie, tworzyć pozytywne doświadczenia i być wiarygodnym partnerem w każdej podróży.

Zapraszamy na pokład POLREGIO S.A., gdzie podróż jest równie ważna, jak cel.

POLREGIO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing logistyka / spedycja / transport prawo i administracja państwowa

Oferty pracy POLREGIO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLREGIO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLREGIO S.A.

Siedziba główna

POLREGIO S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
POLREGIO S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Szczecin
  4. Barczewo
  5. Czerwionka-Leszczyny
  6. Gliwice
  7. Kędzierzyn-Koźle
  8. Poznań
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLREGIO S.A. - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa i utrzymanie pojazdów kolejowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. zawodowe, dobra organizacja pracy, sumienność, praca w zespole Praca pon.-pt. 6:30-14:30

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie