Hairmitage Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Hairmitage sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów z pasją i energią do działania. Naszym najważniejszym celem i misją całego zespołu Hairmitage jest poprawianie jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Filozofia Hairmitage opiera się na przekonaniu, że „każdy ma prawo do piękna”. We wszystkich wymiarach naszej działalności staramy się żyć tą filozofią.

Nazwa Hairmitage nawiązuje do jednego z najpiękniejszych zbiorów sztuki na świecie – Ermitaż (z ang. Hermitage). Każdy gość Ermitaż ma szansę na doświadczenie piękna i doskonałości w ich najczystszej formie. Zaś misją zespołu Hairmitage jest pomoc w odnalezieniu piękna i doskonałości w każdym z Was.

Do problemów, z którymi się do nas zgłaszacie podchodzimy holistycznie. Zajmujemy się nie tylko objawami, ale sięgamy do przyczyn. Dlatego nasze usługi w zakresie chirurgii transplantacji włosów, trychologii, medycyny estetycznej czy kosmetologii są wspierane przez wybitnych specjalistów w dziedzinie endokrynologii, dermatologii, gastrologii, dietetyki, fizjoterapii, psychoterapii oraz medycyny prewencyjnej.

Hairmitage Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hairmitage Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hairmitage Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hairmitage Sp. z o. o.

Siedziba główna

Hairmitage Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Tarnówskie Góry
  5. Chorzów
  6. Tychy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Hairmitage Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/stka - nowa klinika Hairmitage w Gdyni

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Opiekun Pacjenta/Recepcjonistka – Klinika Hairmitage Gdynia

      Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów z pasją i energią do działania. Naszym najważniejszym celem i misją całego zespołu HAIRMITAGE jest poprawianie jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Filozofia HAIRMITAGE opiera się na przekonaniu, że „każdy ma prawo do piękna”. We wszystkich wymiarach naszej działalności staramy się żyć tą filozofią.

      Jesteśmy Kliniką, która NIEBAWEM otwiera kolejną palcówkę HAIRMITAGE - tym razem w Gdyni.

      Z wielką radością przyjmiemy do swojego zespołu osoby chcące podnosić swoje kompetencje.

      Jeśli czujesz pasję z wykonywanego zawodu i chcesz poczuć jeszcze większą satysfakcję z pracy dołącz do nas. Czekam na Twoje CV.

      Zakres obowiązków

      Twoje obowiązki:

      • Prowadzenie bieżących zadań recepcji, w tym: powitanie i obsługa Pacjentów obsługa połączeń telefonicznych, obsługa rezerwacji telefonicznych oraz online, wprowadzanie danych do systemu obsługi Pacjentów
      • Prezentacja oferty i doradzanie Pacjentom, sprzedaż usług i kosmetyków
      • Przyjmowanie dostaw towarów
      • Dbanie o grafiki usług oraz personelu, koordynacja umawiania wizyt
      • Rozliczenie dostarczonych usług medycznych, otwieranie / zamykanie kasy i raportów kasowych
      • Aktywne wsparcie pozostałych współpracowników, oferowanie pomocnej dłoni Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek Kliniki, właściwy wygląd recepcji, estetykę i porządek w placówce

      Wymagania

      • Minimum roczne doświadczenie w pracy na recepcji w placówce medycznej lub salonie kosmetologicznym (warunek konieczny)
      • Nienaganna prezencja oraz wysoka kultura osobista
      • Entuzjazm i pogodne usposobienie
      • Zorientowanie na potrzeby Pacjentów, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
      • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność wykonywania obowiązków, szczegółowość i dokładność w działaniu
      • Umiejętność dostosowywania się do dynamicznego i rozwijającego się otoczenia Umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość programu MS Office Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się z klientem
      • Znajomość programu Versum, będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      Przygotowaliśmy dla Ciebie:

      • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
      • Umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy
      • Profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy
      • Elastyczny czas pracy
      • Pracę w młodym i zgranym zespole
      • Dużą zniżkę na zabiegi oraz kosmetyki sprzedawane w Klinice

Pracodawcy w Warszawie