Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
EKSPERCI UŚMIECHU sp. z o.o. opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie EKSPERCI UŚMIECHU sp. z o.o. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie EKSPERCI UŚMIECHU sp. z o.o. w Siedlce? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie EKSPERCI UŚMIECHU sp. z o.o. (4)
4.7
Na podstawie 81 ocen z Google.
![]()
Sebastian Terka
Pierwszy Gabinet który w 100% bez boleśnie przeprowadził moje leczenie. Diagnoza była Trafna za pierwszym razem. Obsługa pacjenta to poezja. Serdecznie polecam!
Dodano: 2 miesiące temu
![]()
Вячеслав Дьяконов
Chciałbym serdecznie podziękować dr Danielowi za profesjonalną i troskliwą opiekę. Jego dokładność, cierpliwość i podejście do pacjenta sprawiły, że cały zabieg przebiegł komfortowo i bez stresu. Zdecydowanie polecam tego lekarza każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług stomatologicznych.
Dodano: w ostatnim tygodniu
![]()
Dominik Czarnocki
Miałem okazję skorzystać z wybielania zębów zarówno lampą, jak i laserem. Muszę przyznać, że wybielanie lampą było dla mnie dość bolesne – w trakcie zabiegu i chwilę po nim odczuwałem wyraźny dyskomfort. Efekt był dobry, ale sam proces nie należał do najprzyjemniejszych. Natomiast wybielanie laserowe okazało się dużo lepszym doświadczeniem. Zabieg był zdecydowanie szybszy, a przy tym praktycznie bezbolesny w porównaniu z lampą. Komfort podczas całego procesu był nieporównywalnie większy, a efekt wybielenia również bardzo satysfakcjonujący. Z perspektywy pacjenta mogę szczerze powiedzieć, że wybielanie laserowe wypada znacznie lepiej – mniej bólu, krótszy czas i świetny rezultat.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Hubert Kusio
Obsługa okej ale próbowali wciągnąć w niepotrzebne koszty na 50tysiecy zapisałem sie na leczenie ortodontyczne rok temu, ceny wygórowane za jakość jaka przedtawili i podejście doktor Piotrowskiego to slabo poprawiali mi 3 razy za 2 razem Piotrowski powiedzial ze musi tak zostac a w innej klinice mi poprawili ze bylo okej i jednak sie dało, jakość co do ceny wygórowana odległe terminy myslalem ze aparat bedzie na poczatku roku2025 a oni by założyli dopiero w 2026 przeniosłem cała dokumentację medyczna zdjecia w inne miejsce bo tutaj za duże pieniądze co do jakość wykonywanych usług oraz narzucanie dodatkowych kosztów ktore sa zbędne.
Dodano: 2 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
Dane firmowe i kontaktowe EKSPERCI UŚMIECHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Pełna nazwa
- EKSPERCI UŚMIECHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Brzeska 125 08-110 Siedlce
- NIP
- 8212669806
- REGON
- 387414865
- KRS
- 0000866991
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 27.10.2020
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 47.73.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
- 47.74.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
- 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
- 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
- 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Opieka zdrowotna i pomoc społeczna
- 86.23.Z Praktyka lekarska dentystyczna
- 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
- 86.90.D Działalność paramedyczna
- 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS