Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI praca

Toruń

Od ponad dwóch dekad ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI jest synonimem solidności i profesjonalizmu w sercu Torunia. Nasza historia sięga 1993 roku, kiedy to z pasji do budowania i dążenia do doskonałości postanowiliśmy stworzyć firmę, która dziś jest dumą lokalnego rynku budowlanego.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowo-budowlanych, które obejmują cały proces tworzenia - od fundamentów aż po ostatni pędzel farby. Nasze usługi to nie tylko wznoszenie ścian; to tworzenie przestrzeni, które żyją razem z ich mieszkańcami. Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi, a także stolarką budowlaną, posadzkarstwem, malowaniem i szkleniem. Nasza oferta obejmuje również wykonanie konstrukcji i pokryć dachowych oraz inne specjalistyczne roboty budowlane.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoki poziom wiedzy i kompetencji, co jest naszym niekwestionowanym atutem. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Jesteśmy dumni z tego, że nasze realizacje nie tylko wyznaczają standardy w branży, ale także są częścią codziennego życia mieszkańców Torunia i okolic.

W Nowbud wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko budynki - to przestrzenie, które inspirują, chronią i służą ludziom. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z uwagą na szczegóły, które czynią go wyjątkowym. Nasze zaangażowanie w każde zadanie, od małych remontów po duże inwestycje budowlane, jest gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, możemy zapewnić, że jako ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI, jesteśmy zawsze gotowi podjąć nowe wyzwania i kontynuować budowanie naszej historii sukcesu w branży, która jest naszą pasją. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Toruń
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Toruń

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY NOWBUD - CZESŁAW NOWAKOWSKI - oferty archiwalne

  • Zatrudnię Pracownika Budowlanego

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 25-30 zł / godz.
    • Poszukuję pracownika budowlnego z doświadczeniem.

      Zakres obowiązków

      Realizacja powierzonych prac budowlanych.

      Wymagania

      Doświadczenie w pracach remontowo-budowanych, wykończeniowych. Zaangażowanie , sumienność w powierzone obowiązki.

      Oferujemy

      25 zł na gzodzine netto. Umowa o pracę . Praca stała w Toruniu. Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 7:00 - 16:00.

Pracodawcy w Toruniu