Czy to Twoja firma?

Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska praca

Ostrów Wielkopolski

Witajcie w świecie 'Be Better' – miejscu, gdzie język angielski staje się mostem łączącym kultury i otwierającym drzwi do globalnych możliwości. Od naszego powstania 16 września 2016 roku, z pasją i zaangażowaniem tworzymy przestrzeń edukacyjną w Ostrowie Wielkopolskim, która inspiruje do ciągłego rozwoju i samodoskonalenia.

Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku – od najmłodszych, które stawiają pierwsze kroki w nauce języka, po dorosłych, dążących do perfekcji w komunikacji międzynarodowej. Prowadzimy kursy grupowe, które liczą od 4 do 8 osób, bo wierzymy, że nauka w kameralnej atmosferze sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy i umiejętności. Nasze metody nauczania są starannie dostosowane do wieku uczniów, co pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału każdego z nich.

'Be Better' to nie tylko nauka języka – to przede wszystkim miejsce, gdzie kultura, rozrywka i edukacja artystyczna splatają się, tworząc unikalne doświadczenie. Nasze kursy to połączenie tradycyjnych metod dydaktycznych z nowoczesnymi technikami, które gwarantują efektywność i przyjemność z nauki.

Choć nie ujawniamy tutaj naszych wartości i misji, każdy, kto do nas dołączy, szybko odkryje, że stawiamy na rozwój, otwartość i jakość. Nasze działania w branży edukacyjnej są odzwierciedleniem pragnienia ciągłego bycia lepszym – zarówno w kontekście indywidualnym, jak i wspólnotowym.

Zapraszamy do 'Be Better' – miejsca, gdzie język angielski jest kluczem do lepszej przyszłości. Razem odkryjemy, jak wspaniałe możliwości niesie ze sobą znajomość języka światowego. Dołącz do naszej społeczności, która każdego dnia staje się coraz lepsza.

Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska

Mapa Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska

Siedziba główna

Praca Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    Be Better Natalia Iwanek-Nowakowska
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • Szkoła Języka Angielskiego Be Better w Ostrowie Wielkopolskim poszukuje nauczycieli języka angielskiego do prowadzenia zajęć stacjonarnych z dziećmi od 3 roku życia, młodzieżą oraz dorosłymi.

      Poszukujemy osób:

      - posiadających pasję do nauczania języka angielskiego,

      - lubiących pracę z dziećmi i/lub młodzieżą lub dorosłymi,

      - odpowiedzialnych i cierpliwych,

      - chętnych do rozwijania swoich umiejętności w nauczaniu,

      - gotowych do pracy od września 2022 do czerwca 2023.

      Skontaktuj się z nami i wyślij swoje CV!

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie i przeprowadzenie lekcji języka angielskiego
      • aktywny udział w życiu szkoły (akcje promujące, dni otwarte, warsztaty)

      Wymagania

      • umiejętności dydaktyczne
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom C1
      • mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • bogatą bazę materiałów do prowadzenia zajęć i dostęp do niezbędnych narzędzi i urządzeń,
      • wsparcie doświadczonych lektorów oraz uczestnictwo w szkoleniach,
      • wynagrodzenie od 35-60 zł brutto za zajęcia w zależności od doświadczenia i wykształcenia,
      • lekcje w małych grupach,
      • pracę na umowę zlecenie.

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim