Czy to Twoja firma?

Hurtownia Kwiatów DIANA praca

Bielsko-Biała

Witaj w Kwiaciarni DIANA – miejscu, gdzie pasja do natury spotyka się z kreatywnością i profesjonalizmem. Od 2017 roku z radością tworzymy dla Was, naszych klientów, kompozycje kwiatowe, które dodają uroku każdej uroczystości i wnętrzu. Nasza siedziba znajduje się w sercu Bielska-Białej, gdzie z zamiłowania do piękna roślinnego, oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową kwiatów, artykułów ogrodniczych oraz dekoracyjnych.

Nasza oferta to nie tylko kwiaty cięte, doniczkowe czy sztuczne, ale przede wszystkim bogactwo wyboru i możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego – kompozycji, która będzie odzwierciedleniem Waszych emocji, marzeń i okazji, które chcecie uczcić. Jesteśmy dumni z naszego szerokiego asortymentu, który pozwala nam na spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza konkurencyjna przewaga to właśnie ta różnorodność – zarówno w kwestii kwiatów, jak i dekoracji.

W Kwiaciarni DIANA stawiamy na bliskie relacje z klientami. Rozumiemy, że kwiaty to nie tylko produkt – to przekaz uczuć, towarzysz ważnych momentów, element dekoracyjny mówiący wiele o osobowości. Dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie, z troską o każdy detal, aby finalny efekt był harmonijny i dopasowany do Waszych potrzeb.

Choć nie zdradzamy tutaj wszystkich naszych tajemnic, zapewniamy, że każdy bukiet wychodzący spod rąk naszych florystów to małe dzieło sztuki. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bielsku-Białej, aby osobiście przekonać się o unikalności naszych kompozycji i dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Kwiaciarni DIANA.

Kwiaciarnia DIANA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Kwiaciarnia DIANA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kwiaciarnia DIANA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Rzeźnik /masarz /wędliniarz

    Schiever Polska Profil pracodawcy
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Tapicer meblowy

    Befame sp. z o.o.
    Popularna
    Dodana
  • Krawcowa/Krawiec

    PENT. Sp. z o.o.
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 650-5 800 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Kwiaciarnia DIANA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Kwiaciarnia DIANA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Mikołów
  4. Częstochowa
  5. Kęty
  6. Kraków
  7. Pruszków
  8. Wrocław
  9. Czechowice-Dziedzice
  10. Andrychów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kwiaciarnia DIANA - oferty archiwalne

  • Florystka

    Hurtownia Kwiatów DIANA
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Tworzenie kompozycji kwiatowych,
      • Dbanie o kwiaty, odpowiednią ekspozycje, oraz czystość w hurtowni
      • Obsługa klienta

      Wymagania

      • Doświadczenie florystyczne / praca w kwiaciarni,
      • Jeśli jesteś w trakcie nauki lub po kursie florystycznym - również rozważymy kandydaturę,

      Oferujemy

      • Poczatkowo umowa na okres próbny/ umowa zlecenie
      • Po okresie próbnym umowa o prace
      • Stabilne zatrudnienie

      Zainteresowane osoby prosimy o kontak telfoniczny: 662 -125 - 500

Pracodawcy w Bielsku-Białej