Czy to Twoja firma?

ANTHEA sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy ANTHEA – Twoim zaufanym partnerem w świecie możliwości zawodowych. Nasza historia zaczyna się w rodzinnej grupie firm na niemieckim rynku, gdzie od 2006 roku budujemy silne fundamenty zaufania i profesjonalizmu. Od 2012 roku z sukcesem rozwijamy nasze skrzydła również w Polsce, z główną siedzibą w malowniczym Poznaniu.


Specjalizujemy się w otwieraniu drzwi do nowych, ekscytujących ścieżek kariery dla osób poszukujących pracy zarówno na krótki, jak i długi okres. Nasze usługi obejmują rekrutację pracowników, doradztwo personalne, usługi pracy tymczasowej, leasing pracowniczy, a także pomoc w legalizacji pobytu, zapewnienie zakwaterowania oraz transportu do miejsca pracy. Wszystko to, aby nasi klienci i pracownicy czuli się wspierani i doceniani na każdym kroku współpracy.

Jesteśmy dumni z naszego know-how, które pozwala nam na optymalizację procesów rekrutacyjnych i dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie. Nasze usługi są potwierdzone certyfikatem GVP e.V., co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości.

W ANTHEA rozumiemy, że każdy człowiek i każda firma są wyjątkowe. Dlatego nasze podejście jest zawsze spersonalizowane i skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Z pasją tworzymy mosty między pracodawcami a pracownikami, dbając o to, aby obie strony były zadowolone z wyników naszej pracy.

Nasza obecność na rynku polskim i niemieckim pozwala nam na budowanie międzynarodowych relacji i otwieranie drzwi do globalnych możliwości. Z biurami we Wrocławiu, Gdańsku i planami dalszego rozwoju, jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i gotowi sprostać nowym wyzwaniom.

W ANTHEA wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to klucz do sukcesu. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rozwijającej się społeczności, gdzie Twoja kariera nabierze nowego wymiaru. Razem możemy więcej!

ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja budownictwo / architektura / geodezja wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oddział Wrocław

Oddział Gdańsk

ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Gdańsk
 2. Bielsko-Biała
 3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

 • Brygadzista-prefabrykaty

  ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Praca w zakładach prefabrykacji betonowych w Gdańsku oraz Malborku. Praca na nowoczesnych automatycznych liniach produkcyjnych. Praca przy produkcji prefabrykatów - ściany, stropy, schody, słupy, balkony itd. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 7.00-16.00.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
   • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, umiejętność czytania rysunków technicznych
   • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe w jednym z wymienionych zawodów: betoniarz, zbrojarz, operator maszyn. Uprawnienia do obsługi suwnic mile widziane. Dobra sprawność fizyczna. W przypadku cudzoziemców dodatkowo jest wymagana znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 35 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje wynagrodzenie od 30 zł. brutto za godzinę, umowę zlecenie, a po okresie próbnym u
 • Pracownik produkcji-prefabrykaty

  ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Praca przy produkcji elementów betonowych. Praca przy produkcji prefabrykatów - ściany, stropy, schody, słupy, balkony itd. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 7.00 - 16.00.

   Wymagania

   • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
   • Inne wymagania: doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych-w jednym z wymienionych zawodów: betoniarz, zbrojarz, operator maszyn - mile widziane. Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym- mile widziane. W przypadku cudzoziemców znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 25 do 30 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje wynagrodzenie od 25 zł. brutto za godzinę, umowę zlecenie, a po okresie próbnym u

Pracodawcy w Gdańsku