Czy to Twoja firma?

INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA praca

Lublin

Od siedmiu dekad jesteśmy dumnym liderem w branży instalacyjnej w Polsce. Nasza firma, Instal-Lublin, to synonim tradycji połączonej z nowoczesnością, gdzie każdy projekt traktujemy jako szansę na udoskonalenie otaczającej nas przestrzeni. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań – od projektowania po montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i technologicznych. Nasze usługi obejmują także realizację zewnętrznych sieci wodnych, kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych.

Z dumą podkreślamy, że nasze produkty i usługi są owocem pracy własnego Zakładu Produkcyjnego, który dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. To właśnie tutaj powstają innowacyjne systemy wentylacyjne, zarówno prostokątne, jak i okrągłe, a także szeroka gama akcesoriów wentylacyjnych. Nasze wyroby, w tym konstrukcje stalowe, podesty, zbiorniki czy grzejniki rurowe, są nie tylko wykorzystywane w naszych projektach, ale również cieszą się uznaniem klientów zewnętrznych.

Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonałości. Nasze produkty posiadają certyfikat stabilności wydajności oraz atest higieniczny PZH, co świadczy o ich najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Zdajemy sobie sprawę, że innowacyjność i niezawodność to klucz do sukcesu, dlatego też oferujemy możliwość wykonania elementów na indywidualne zamówienie klienta, dostosowując się do unikalnych potrzeb i wymagań.

Nasza oferta serwisowa to gwarancja, że każdy klient otrzyma nie tylko produkt, ale także pełne wsparcie i serwis na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że nasza praca nie kończy się na instalacji – to dopiero początek długotrwałej relacji z klientem.

W Instal-Lublin wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia ludzi oraz efektywność działania przedsiębiorstw. Dlatego każdego dnia staramy się być nie tylko wykonawcami, ale przede wszystkim partnerami naszych klientów, pomagając im tworzyć przestrzenie, które są bezpieczne, komfortowe i przyjazne środowisku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Młodszy konserwator

    INSTAL-LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawy drobnych uszkodzeń w zakresie infrastruktury obiektu: malowanie, wymiany zamków, regulacje drzwi
      Utrzymywanie porządku w obiektach i na terenie Spółki-koszenie trawy, odśnieżanie
      Współpraca z ekipami remontowymi
      Inne prace związane z zapewnieniem utrzymania sprawności i estetyki budynków, również na wysokości pow. 3 m.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: umiejętność wykonywania drobnych prac remontowych mile widziane uprawnienia SEP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie