Czy to Twoja firma?

Karl Knauer Poland Sp.zo.o praca

Pniewy

Od momentu naszego założenia w 1938 roku, Karl Knauer Poland Sp. z o.o. przekształciła się w jednego z czołowych producentów opakowań w Niemczech oraz lidera w dziedzinie materiałów reklamowych na notatki w Europie. Z głębokimi korzeniami w Pniewach, nasza firma z dumą zatrudnia ponad 800 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej innowacyjności i zaangażowania w doskonałość.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów i usług, począwszy od opakowań, przez materiały reklamowe, opakowania ozdobne, aż po zaawansowane automaty pakujące. W każdym z tych obszarów staramy się wyznaczać nowe standardy, co potwierdza uruchomienie nowej wykrawarki Bobst MASTERCUT 106 PER 3.0, będącej symbolem naszego najbardziej innowacyjnego okresu w historii.

Nasze wartości takie jak elastyczność, poczucie odpowiedzialności, zrównoważony rozwój i dbałość o relacje społeczne, są dla nas nie tylko słowami – to fundamenty, na których budujemy naszą firmę. Wierzymy, że dzięki nim możemy nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale także przyczyniać się do lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Jako firma z ponad 80-letnim doświadczeniem, rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniającego się rynku i potrzeb naszych klientów. Dlatego oferujemy nie tylko standardowe rozwiązania, ale także indywidualnie dopasowane opakowania, które wyróżniają nasze produkty na tle konkurencji.

Nasze międzynarodowe partnerstwa i sieć współpracy pozwalają nam na działanie na globalną skalę, a certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, takie jak FSC-STD-40-004 V3-1, paragraf 1.5 / Załącznik D, są potwierdzeniem naszego zaangażowania w utrzymanie najwyższych standardów.

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, które obejmują design i konstrukcję, zarządzanie zmianami w obszarze grafiki, technologie uszlachetnienia, rozwiązania w zakresie oprogramowania, doradztwo dotyczące materiałów, optymalizację procesu oraz zarządzanie lean, konfekcjonowanie, logistykę i dbanie o regały, a także budowę automatów pakujących.

Pod przewodnictwem Stefanie Wieckenberg, która w 2016 roku dołączyła do nas jako Partner Zarządzający, Karl Knauer Poland Sp. z o.o. kontynuuje swoją misję dostarczania produktów i usług najwyższej jakości, jednocześnie utrzymując stabilność finansową i solidną pozycję na rynku.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług, a przede wszystkim naszej pasji do tworzenia opakowań, które nie tylko chronią, ale także inspirują i przyciągają wzrok. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Karl Knauer Poland Sp.zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy Karl Knauer Poland Sp.zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Karl Knauer Poland Sp.zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Karl Knauer Poland Sp.zo.o

Siedziba główna

Karl Knauer Poland Sp.zo.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Karl Knauer Poland Sp.zo.o - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    Karl Knauer Poland Sp.zo.o
    • Pniewy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - proste prace produkcyjne,
      - pakowanie różnego rodzaju produktów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: - osobiście można zostawić CV w centrali firmy, - system pracy II zmianowy: I zmiana od 6:00 do 18:00, II zmiana od 18:00 do 6:00, - praca w porze nocnej,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia brutto 19,70z/h

Pracodawcy w Pniewach