Czy to Twoja firma?

ABP Poland praca

Pniewy

Od momentu utworzenia w 2011 roku polskiego oddziału grupy, firma rozwijała się, by osiągnąć zdolności przetwórcze mięsa pochodzącego z ponad 170 tysięcy sztuk bydła rocznie w trzech placówkach – dwóch ubojniach w Pniewach i Tykocinie oraz zakładzie zajmującym się rozbiorem mięsa w Kłosowicach.

ABP Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna badania i rozwój bhp / ochrona środowiska obsługa klienta / call center

Oferty pracy ABP Poland

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ABP Poland

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ABP Poland

Siedziba główna

ABP Poland poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ABP Poland
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Pniewy
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Srem
  6. Wrocław
  7. Zamość

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ABP Poland - oferty archiwalne

  • Stażysta operacyjny

    ABP Poland
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • W pierwszym tygodniu weźmiesz udział w szkoleniu wprowadzającym, poznasz miejsce pracy i zespół
      • Pierwsze trzy / cztery miesiące: zostanie sporządzony harmonogram rotacyjny, w którym zostaniesz zapoznany / zapoznana ze wszystkimi obszarami działalności firmy, co pozwoli Ci lepsze poznanie firmy, łańcucha dostaw i wszystkiego pomiędzy
      • Kolejne kilkanaście miesiecy spędzisz na szkoleniu w hali rozbioru mięsa, gdzie dokładnie poznasz specifikacje naszego produktu i proces produkcyjny
      • Ostatnie kilkanaście miesięcy spędzisz w dziale sprzedaży, gdzie będziesz mieć kontakt z naszymi klientami
      • W ciągu pierwszych 6 miesięcy zostaniesz skierowany na podniesienie kometencji zawodowych i uzyskach Dyplom Poziomu 6 Kompetencji Zawodowych (wykłady będą w języku angielskim, jest to irlandzki certyfikat zawodowy). Kurs będzie trwać Jest to 12-dniowy kurs, podczas którego spotkasz się z innymi absolwentami w scentralizowanej lokalizacji na szkolenie

      • Komunikatywny poziom języka angielskiego
      • Inne kwalifikacje wyższe / uniwersyteckie NIE są wymagane

      Wymagania

Pracodawcy w Pniewach