Czy to Twoja firma?

CHŁODNIA - MORS sp. z o.o. praca

Zamość
CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy motoryzacja produkcja / przemysł badania i rozwój

Oferty pracy CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Deklaracji Celnych

    SGS Global Business Services Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    CHŁODNIA - MORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zamość
    • Zakres obowiązków

      Przerób owoców i warzyw na hali produkcyjnej (praca przy taśmie), rozładunek i sortowanie przyjmowanych owoców i warzyw, mycie plastikowych opakowań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system pracy 3-zmianowy

    • Zamość

      Przerób owoców i warzyw w hali produkcyjnej (praca na taśmie), rozładunek i sortowanie przyjmowanych owoców i warzyw, mycie plastikowych opakowań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Zamościu