Czy to Twoja firma?

BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo praca

Ełk

Jesteśmy BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo – część renomowanej sieci Stacji Paliw BP, która z dumą obsługuje klientów na terenie całego kraju. Nasza sieć liczy ponad 570 punktów, gdzie każdego dnia dbamy o to, aby podróżowanie było nie tylko wygodne, ale i przyjemne.

Nasza oferta to nie tylko najwyższej jakości paliwa nowej generacji z rewolucyjną technologią ACTIVE, która pomaga chronić silnik przed osadami i zanieczyszczeniami, ale również całodobowe sklepy z bogatym asortymentem. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz w drodze – od artykułów spożywczych, przez produkty higieniczne i motoryzacyjne, aż po prasę i zabawki dla najmłodszych.

W naszych kawiarenkach Wild Bean Cafe oferujemy aromatyczną kawę i świeże przekąski, które umilą Ci postój. Jesteśmy dumni z naszego programu Barista, który gwarantuje, że każda filiżanka kawy jest przygotowana z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół.

Rozumiemy potrzeby współczesnych kierowców, dlatego nasze stacje wyposażone są w nowoczesne myjnie samochodowe – zarówno automatyczne, bezdotykowe, jak i ręczne. Dodatkowo, oferujemy odkurzacz, kompresor, dostęp do wifi, paczkomat, toalety oraz przewijak dla dzieci, aby każdy mógł poczuć się u nas jak w domu.

Jesteśmy także częścią programu lojalnościowego PAYBACK, który pozwala naszym klientom zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. To nasz sposób na wyrażenie wdzięczności za zaufanie, którym nas obdarzacie.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko rozległa sieć stacji, ale przede wszystkim zrozumienie i spełnianie oczekiwań naszych klientów. Stawiamy na innowacje, jakość i wygodę, aby każda podróż z BP była bezpieczna i komfortowa.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stacji – BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo, gdzie zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość usług i produktów. Razem w drogę!

BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Ełk
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BP SERVICE CENTER Sławomir Bardo - oferty archiwalne

  • Sprzedawca na stacji paliw BP Ełk, ul. Suwalska

    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • BP jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA:

      BP Ełk, ul. Suwalska 40, 19-300 Ełk

      Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:

      • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
      • Obsługa kasy fiskalnej;
      • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
      • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
      • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

      Wymagania

      Nasze oczekiwania:

      • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!
      • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem;
      • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;
      • Bądź zaangażowany w swoją pracę;
      • Szukamy Osób w różnym wieku;
      • Hołduj takim wartościom jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół;

      Oferujemy

      Co oferujemy:

      • Pracę w różnym wymiarze etatów: pełen etat, 3/4, 1/2
      • Pracę w elastycznym systemie zmianowym;
      • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;
      • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne;
      • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
      • Premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
      • Zniżki na posiłki z oferty gastronomicznej stacji
      • Ścieżki kariery w ramach struktur bp;

Pracodawcy w Ełku