WOMET Spółka Cywilna  Natalia Woźnica Piotr Woźnica

Czy to Twoja firma?

WOMET s.c. Natalia Woźnica Piotr Woźnica praca

Lublin

WOMET s.c. to mała, rodzinna firma. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zapewniamy miłą atmosferę pracy, dużą swobodę w zealizacji powieżonych zadań, podnoszenie kwalifikacji przez udział w kursach i szkoleniach.

Główne obszary naszej działalności to:

- cięcie wodą na maszynie DARDI (jako jedni z pierwszych w Lublinie)

- frezowanie CNC na 4-ro osiowym centrum.

- projektowanie i budowa maszyn i urzadzeń specjalnych.

WOMET Spółka Cywilna Natalia Woźnica Piotr Woźnica najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Lublin
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy WOMET Spółka Cywilna Natalia Woźnica Piotr Woźnica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOMET Spółka Cywilna Natalia Woźnica Piotr Woźnica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Operator żurawi wieżowych

    Zakład Techniczno-Budowlany Polbau
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Operator Maszyny Szlifujacej

    IK Hofmann GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Mapa WOMET Spółka Cywilna Natalia Woźnica Piotr Woźnica

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
WOMET Spółka Cywilna Natalia Woźnica Piotr Woźnica
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WOMET Spółka Cywilna Natalia Woźnica Piotr Woźnica - oferty archiwalne

  • Operator maszyn cnc, operator maszyny waterjet, operator centrum frezerskiego cnc

    • Lublin
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Oferujemy pracę na stanowisku operatora maszyny do cięcia wodą w w miłym zespole. Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie zaangarzowania w pracę i chęci do rozwoju zawodowego. Wymagamy sumiennej i rzetelnej realizacji powierzonych zadań. Oczekujemy kreatywności w rozwiązywaniu bierzących trudności. Niezbędne będą podstawy rysowania CAD.

      Zakres obowiązków

      - obsługa maszyny do cięcia wodą;

      - tworzenie rysunków CAD (IGEMS, SolidWorks)

      - obsługa programu CAM - IGEMS (tworzenie obróbki i generowanie programu na maszynę)

      - przyjmowanie materiałów do cięcia i wydawanie gotowych wyrobów.

      - fakturowanie wykonanych prac.

      Wymagania

      - umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

      - umiejętność posługiwania się przyżądami pomiarowymi (sufmiarka, mikrometr, kątomierz)

      - podstawy rysowania CAD;

      - w okereślonym czasie opanowanie programów IGEMS, WAPRO WFMag, podstawy SolidWorks;

      - zaangarzowanie w pracę;

      Oferujemy

      - stabilna praca w miłej atmosferze;

      - umowa o pracę;

      - wolne weekend-y;

      - możliwość rozwoju zawodowego przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach;

Pracodawcy w Lublinie