Czy to Twoja firma?

Pro-Style Uslugi Brukarskie praca

Wrocław

Od ponad dwóch dekad Pro-Style Usługi Brukarskie Wrocław kreuje przestrzeń wokół Was, łącząc tradycję z nowoczesnością. Nasza historia sięga roku 2002, kiedy to z pasji do piękna i funkcjonalności w architekturze zrodził się pomysł na firmę, która dzisiaj jest synonimem jakości i profesjonalizmu w branży brukarskiej i architektonicznej.

Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych projektów, które odzwierciedlają marzenia i potrzeby naszych Klientów. Nasze usługi architektoniczne obejmują szeroki zakres działań – od projektowania architektonicznego, przez animacje i grafikę 3D, aż po rewitalizacje i przebudowy budynków, w tym tych z duszą historyczną. Wiedzę i doświadczenie przekazujemy dalej, organizując szkolenia z obsługi programu ArchiCAD, dzięki którym każdy może odkryć tajniki projektowania.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, realizując projekty nie tylko na terenie naszego pięknego Wrocławia i Polski, ale również w Czechach, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. To doświadczenie pozwala nam na ciągły rozwój i adaptację do różnorodnych wymagań i trendów europejskich.

W naszej ofercie znajdziecie również usługi brukarskie i ogrodnicze, które realizujemy z myślą o stworzeniu harmonijnych i estetycznych przestrzeni. Nasze prace ziemne i układanie kostki brukowej oraz granitowej to połączenie solidności wykonania z dbałością o detale. Kompleksowe zakładanie ogrodów to dla nas szansa na stworzenie zielonego azylu, w którym nasi Klienci będą mogli cieszyć się spokojem i pięknem natury.

Rozumiemy, że każdy projekt to inwestycja i ważna decyzja, dlatego oferujemy darmową wycenę, abyście mogli podjąć ją z pełną świadomością i zaufaniem do naszych kompetencji. Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania, gwarantując satysfakcję i najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do współpracy z Pro-Style Usługi Brukarskie Wrocław, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a Wasze wizje stają się rzeczywistością. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować na co dzień.

Pro-Style Uslugi Brukarskie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Pro-Style Uslugi Brukarskie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pro-Style Uslugi Brukarskie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pro-Style Uslugi Brukarskie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Pro-Style Uslugi Brukarskie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pro-Style Uslugi Brukarskie - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy pracowniko pomocników ogólnobudowlanych. Praca we wroclawiu lub bliskjch okolicach na start 18 zloty netto. Wraz ze wzrostem umiejetnosci wzrost stawki. Umowa o prace lub zlecenie

      Zakres obowiązków

      wykanczanie mieszkan.

      Wymagania

      Prawo jazdy kat B ( jednak to nie warunek konieczny )

      Oferujemy

      Umowe o prace lub zlecenie

      18 zloty netto na start

Pracodawcy w Wrocławiu