Czy to Twoja firma?

GENERAL BUD sp. z o.o. praca

Uniejów

Jesteśmy General-Bud, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie remontów i wykończeń wnętrz. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Piasecznie, ale nasze usługi rozciągają się na całe województwo mazowieckie. Nasza specjalność to szeroki wachlarz usług związanych z remontami mieszkań, domów i biur. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, oferując kompleksowe remonty wnętrz, malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, a także wymianę instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego stosujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza profesjonalna ekipa fachowców to gwarancja najwyższej jakości usług. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w branży, które pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

W General-Bud wiemy, że inwestycja w remont to ważna decyzja. Dlatego też oferujemy bezpłatną, indywidualną wycenę po wizycie na budowie. To nasz sposób na zapewnienie pełnej przejrzystości i dostosowanie oferty do Twoich potrzeb. Ponadto, zależy nam na Twoim spokoju ducha, dlatego wszystkie wykonane przez nas prace objęte są 2-letnią gwarancją.

Nasz zespół to nie tylko wykwalifikowani fachowcy, ale również doradcy, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze materiały budowlane, aby Twój dom czy biuro wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Z nami możesz być pewien, że terminowość i jakość idą w parze z profesjonalizmem na każdym etapie współpracy.

W General-Bud tworzymy więcej niż tylko przestrzenie – kreujemy domy i miejsca pracy, które inspirują i cieszą oko. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem zrealizujemy Twoje marzenia o idealnym wnętrzu.

GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik drogowy

    GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Uniejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace przy budowie dróg.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Może być osoba do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Uniejowie