Czy to Twoja firma?

fabryka piękna marta zwolińska praca

Uniejów

Witaj w świecie Fabryki Piękna Marta Zwolińska, gdzie każdy dzień jest okazją do świętowania piękna i profesjonalizmu. Nasza podróż rozpoczęła się 16 kwietnia 2018 roku w malowniczym Grzegorzewie, sercu Wielkopolski, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce wyjątkowe na mapie usług dla firm i indywidualnych klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom szeroki wachlarz usług, które nie tylko odpowiadają na ich potrzeby, ale również wyznaczają nowe standardy w branży. Od fryzjerstwa i zabiegów kosmetycznych, przez handel hurtowy i detaliczny, aż po transport, gospodarkę magazynową oraz usługi związane z zakwaterowaniem i gastronomią – nasza oferta jest tak różnorodna, jak różnorodni są nasi klienci.

Jako firma z uprawnieniami do międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy, rozumiemy globalne wyzwania i potrzeby naszych klientów. Nasza działalność na rynku międzynarodowym to nie tylko ekspansja, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń i ciągłego rozwoju.

W Fabryce Piękna stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że zaufanie i satysfakcja są kluczem do sukcesu, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem jakości i profesjonalizmu. Jesteśmy aktywną jednostką gospodarczą, która nieustannie dąży do doskonałości, jednocześnie pozostając wierna swoim korzeniom i lokalnej społeczności.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej misji i wartości, które nas kierują, zapewniamy, że każdy aspekt naszej działalności jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości i dbałością o dobro naszych klientów. Zapraszamy do doświadczenia jakości i profesjonalizmu, które są wizytówką Fabryki Piękna Marta Zwolińska. Razem możemy tworzyć piękno, które inspiruje.

fabryka piękna marta zwolińska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Uniejów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy fabryka piękna marta zwolińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca fabryka piękna marta zwolińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa fabryka piękna marta zwolińska

Siedziba główna

Praca fabryka piękna marta zwolińska - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca sklep żabka uniejów

    fabryka piękna marta zwolińska
    • Uniejów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Poszukuję osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie żabka w Uniejowie. Umowa na etat. Praca dwuzmianowa

      Zakres obowiązków

      - dokładanie towaru

      -utrzymywanie czystości na stanowisku kasowym oraz na sklepie

      - przestrzeganie zasad obowiązujących w sieci

      - przyjmowanie towaru

      Wymagania

      - miła aparycja

      -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      -umowę na część etatu

      -prace w zgranym zespole

      -elastyczne dni pracy

      - bonusy za prawidlowe werfikacje sklepowe

Pracodawcy w Uniejowie