Czy to Twoja firma?

SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE praca

Szczecin

Jako Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód, jesteśmy dumnym filarem wymiaru sprawiedliwości, służącym mieszkańcom Szczecina i okolic. Nasza działalność skupia się na zapewnieniu dostępu do sprawiedliwości oraz wsparciu każdego obywatela w zrozumieniu i nawigacji po zawiłościach procesów sądowych.

Z zaangażowaniem realizujemy misję udzielania informacji o toku postępowania, co pozwala interesantom na bieżąco śledzić status swoich spraw. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy miał jasność co do sposobów wszczęcia postępowania, dlatego zawsze staramy się przekazywać te informacje w sposób przystępny i zrozumiały.

W naszej ofercie znajduje się również udostępnianie list kancelarii adwokackich, radcowskich, notarialnych, tłumaczy przysięgłych oraz komorniczych, co ułatwia naszym klientom znalezienie odpowiednich specjalistów, gotowych służyć pomocą prawną. Ponadto, świadomi znaczenia wsparcia pozasądowego, oferujemy dostęp do informacji o niektórych instytucjach pozasądowych.

Nasze Biuro Obsługi Interesanta to miejsce, gdzie każdy może liczyć na fachową pomoc i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. X Wydział Ksiąg Wieczystych zapewnia obsługę związaną z wieczystym księgowaniem nieruchomości, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami. Czytelnia akt to z kolei przestrzeń, gdzie można zapoznać się z dokumentami sądowymi – wszystko to w atmosferze szacunku i poufności.

Z dumą podkreślamy, że nasza działalność nie ogranicza się jedynie do siedziby głównej w Szczecinie. Zamiejscowe Wydziały w Policach świadczą usługi na takim samym wysokim poziomie, co pozwala na lepszą dostępność naszych usług dla szerszego grona odbiorców.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które zapewniają, że każdy interesant jest traktowany z godnością i szacunkiem. Chociaż nie możemy ujawnić szczegółów dotyczących naszej historii czy pozycji rynkowej, to z całą pewnością możemy stwierdzić, że nasze zaangażowanie w służbę obywatelom pozostaje niezachwiane.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby pomóc i wesprzeć na każdym etapie procesu sądowego.

SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE

Siedziba główna

Wydziały Zamiejscowe w Policach

SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SĄD REJONOWY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE I ZACHÓD W SZCZECINIE - oferty archiwalne

  • Sekretarz sądowy/stażysta protokolant

    • Szczecin
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - protokołowanie na rozprawach,
      - wykonywanie zarządzeń Sędziów,
      - przygotowywanie akt sądowych na wokandę

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: SZYBKIE PISANIE NA KLAWIATURZE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 698 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stażysta

    • Szczecin

      - PROTOKOŁOWANIE NA ROZPRAWACH SĄDOWYCH
      - WYKONYWANIE ZARZĄDZEŃ SĘDZIEGO
      - OBSŁUGA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH I URZĄDZEŃ BIUROWYCH

      MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

      Wymagania

      • Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

Pracodawcy w Szczecinie