Czy to Twoja firma?

DGP SECURITY PARTNER sp. z o.o. praca

Rybnik

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z bycia częścią Twojego bezpieczeństwa i czystości – DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O. to nazwa, która dla wielu stała się synonimem zaufania i profesjonalizmu. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to zaczęliśmy świadczyć usługi ochrony dla pierwszych klientów. Od tamtego czasu, nieustannie rozwijamy naszą ofertę i zasięg działalności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów.

W 1992 roku rozszerzyliśmy nasze usługi na region południowej Polski, a w 1998 roku przekształciliśmy się, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Rok 2002 przyniósł nam międzynarodowy certyfikat ISO 9002, a kolejne lata to czas ciągłych zmian i ulepszeń, które zaowocowały wdrożeniem zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z systemami ISO w 2007 roku. Nasze usługi objęły zasięgiem całą Polskę w 2008 roku, a w 2012 skupiliśmy się na rozwijaniu Grupy Kapitałowej.

Jesteśmy dumni z naszego 30-lecia, które obchodziliśmy w 2019 roku, a dziś, w 2023 roku, pozostajemy dynamicznie rozwijającą się i stabilną ekonomicznie firmą z 100% kapitałem polskim. Zatrudniając ponad 10 000 pracowników, jesteśmy jedną z największych grup nowoczesnych i stale rozwijających się spółek w Polsce.

Misją, która nas prowadzi, jest dostarczanie najwyższej jakości usług w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania. Nasze wartości to społeczna odpowiedzialność biznesu, etyczne i transparentne działania, a także stały dialog z partnerami. Wierzymy, że to właśnie te zasady pozwalają nam budować trwałe i wartościowe relacje.

Oferujemy szeroki zakres usług, od ochrony, przez usługi czystościowo-porządkowe, catering, aż po ochronę przeciwpożarową. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do łączenia ponad trzydziestoletniego doświadczenia z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001, AQAP 2110:2016 oraz ISO 27001, które są potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Nasze usługi są dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, w tym obiektom podlegającym obowiązkowej ochronie oraz obiektom infrastruktury krytycznej.

W DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O. wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ochroniarz Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń (kwk chwałowice)

    DGP SECURITY PARTNER SP. Z O.O.
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na KWK Chwałowice. Wykształcenie zawodowe/średnie. Min. rok doświadczenia. Wymagany wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na broń. Ochrona mienia, patrolowanie, monitorowanie, obserwowanie terenu oraz osób, obsługa bram wyjazdowych i wjazdowych, sumienność. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz e-mailowy: a.gawlik@grupadgp.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, Pozwolenie na broń

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń (kwk marcel)

    • Radlin

      Praca na KWK Marcel. Wykształcenie zawodowe/średnie. Min. rok doświadczenia. Wymagany wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na broń. Ochrona mienia, patrolowanie, monitorowanie, obserwowanie terenu oraz osób, obsługa bram wyjazdowych i wjazdowych, sumienność. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz e-mailowy: a.gawlik@grupadgp.pl.

      Wymagania

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku