Czy to Twoja firma?

Hotel Gracja Józef Kuczyński praca

Gorzów Wielkopolski

Witajcie w Hotelu Gracja, naszym przytulnym zakątku w sercu Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie tradycja spotyka się z komfortem. Jako długoletni członek społeczności hotelarskiej, jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, łącząc domową atmosferę z profesjonalną obsługą.

Nasze usługi hotelowe i gastronomiczne są sercem tego, co robimy. Zdajemy sobie sprawę, że choć lata naszej świetności mogą wydawać się odległe, to właśnie w tych murach kryje się niezmienna jakość i niezapomniane doświadczenia. Nasze pokoje są zawsze czyste i przygotowane, aby zapewnić Ci spokojny wypoczynek, a łazienki lśnią czystością, co dla nas jest absolutnym priorytetem.

Rozumiemy, że potrzeby naszych gości ewoluują, dlatego staramy się nieustannie podnosić standard naszych usług. To właśnie tutaj, w Hotelu Gracja, możesz zanurzyć się w relaksujących wodach naszego basenu czy zadbać o formę w dobrze wyposażonej siłowni – te udogodnienia to nasz sposób na zapewnienie Ci dodatkowej wartości i komfortu podczas pobytu.

Chociaż nie możemy podzielić się z Wami pełną historią naszej działalności czy szczegółowymi informacjami na temat naszej misji i wartości, to zapewniamy, że każdy dzień pisze nowy rozdział w historii Hotelu Gracja. Jesteśmy tutaj, aby służyć, dbać o Wasze doświadczenia i tworzyć wspomnienia, które będą trwać długo po wymeldowaniu.

Zapraszamy do Hotelu Gracja, gdzie każdy gość jest traktowany z najwyższą troską, a jego zadowolenie jest naszym największym sukcesem. Do zobaczenia w Gorzowie Wielkopolskim!

Hotel Gracja Józef Kuczyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Hotel Gracja Józef Kuczyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Gracja Józef Kuczyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hotel Gracja Józef Kuczyński

Siedziba główna

Hotel Gracja Józef Kuczyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Hotel Gracja Józef Kuczyński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Zielona Góra
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Warszawa
  7. Sulechów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Hotel Gracja Józef Kuczyński - oferty archiwalne

  • Konserwator

    • Gorzów Wielkopolski
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace budowlane, elektryczne, hydrauliczne, bieżące naprawy w obiekcie hotelowym oraz wykonywanie prac porządkowych na zewnątrz obiektu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: uprawnienia elektryczne do 1kV
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętności hydrauliczne i elektryczne, [Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W PRACY: wykonywanie prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych, umiejętność kładzenia glazury i terakoty, [Inne] : cv, świadectwa pracy, świadectwa kwalifikacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim