Global Water sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Global Water sp. z o.o. praca

Czeladź

Od ponad trzech dekad, w Global Water sp. z o.o. z Czeladzi, pielęgnujemy rodzinne tradycje i pasję, której owocem jest nasza pozycja lidera w branży filtracji wody w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy Małgorzata i Andrzej Werońscy podjęli misję dostarczania rozwiązań, które poprawią jakość wody w polskich domach. Dziś, z dumą kontynuujemy to dzieło, angażując dwie generacje naszej rodziny.

Specjalizujemy się w najwyższej jakości filtrach do wody pitnej, jonizatorach, wkładach wymiennych oraz innych akcesoriach niezbędnych do uzdatniania wody. Jesteśmy twórcami większości naszych urządzeń, które nie tylko spełniają rygorystyczne normy jakości, ale również są wynikiem naszej innowacyjności – część z nich jest opatentowana i objęta wieloletnią gwarancją.

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy cenią sobie nie tylko czystość i smak wody, ale także troskę o środowisko. Ideologia Less Waste to dla nas nie tylko hasło marketingowe, ale przede wszystkim realne działania mające na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na planetę.

Z dumą obserwujemy, jak nasze produkty zdobywają uznanie nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, będąc dostępnymi w większości krajów europejskich. To świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W Global Water dbamy o naszych klientów także po zakupie – zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową, montaże, serwisy oraz pomoc techniczną. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się idealnie czystą wodą bez żadnych trosk.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie firmy rodzinne są siłą napędową gospodarki, a nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwalają nam nieustannie podnosić poprzeczkę w branży. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy wybrali zdrowie i jakość z Global Water.

Global Water sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Czeladź
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Global Water sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Global Water sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Global Water sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Czeladź
  6. Sosnowiec
  7. Łódź
  8. Jastrzębie-Zdrój
  9. Lublin
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Global Water sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant filtrów do wody

    • Czeladź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 278-5 500 zł / mies.
    • Najważniejsze informacje:

      - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

      - pełny etat,

      - pierwsza umowa zlecenie, następna umowa o pracę - zawsze pełna kwota wynagrodzenia na pasku.

      - preferowana współpraca długoletnia,

      - w godzinach pracy nowy samochód z rocznika 2021 oraz telefon,

      - weekendy wolne,

      - godziny pracy głównie od 8 do 16, ewentualne nadgodziny płatne,

      - wynagrodzenie zależne od doświadczenia w branży wod-kan.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • estetyczny montaż oraz serwis domowych stacji uzdatniania wody
      • sporządzanie protokołów wraz z dokumentacją zdjęciową
      • dojazd do klienta
      • dbanie o zaopatrzenie w niezbędne części potrzebne do usług
      • rozliczanie się ze zużytych materiałów
      • dbanie o porządek w powierzonym samochodzie

      Wymagania

      Oczekiwania:

      • prawo jazdy kat. B min. 3 lata - warunek konieczny
      • brak przeciwskazań do pracy fizycznej (tj. podnoszenie) - warunek konieczny
      • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji wod-kan.
      • otwarta i przystępna osobowość
      • kreatywność
      • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie - preferowana współpraca długoletnia
      • nowy samochód z rocznika 2021 oraz telefon - w godzinach pracy
      • udokumentowane całe wynagrodzenie
      • wpływ na usprawnienia i rozwój w firmie
      • odpowiedzialność za własne stanowisko
      • motywacyjny system premiowania
      • wynagrodzenie miesięczne, terminowo wypłacane 10-go każdego miesiąca;
      • prywatna opieka medyczna
      • pakiet sportowy
      • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premie za wykonane prace

      W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny tylko w godzinach 8-16.

      Informujemy, że po złożeniu CV oddzwaniamy tylko do wybranych kandydatów.

Pracodawcy w Czeladzi