Czy to Twoja firma?

OSiUT FENIX praca

Ostrów Wielkopolski

Od momentu naszego założenia w 2010 roku, w OSiUT FENIX w Ostrów Wielkopolski, stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy oferować specjalistyczne szkolenia, które nie tylko poszerzają wiedzę, ale także otwierają drzwi do nowych możliwości w dynamicznie zmieniającym się świecie pracy.

Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy i obejmuje szeroki zakres kursów. Od maszyn do robót ziemnych i drogowych, przez kursy na uprawnienia techniczne (G-1, G-2, G-3), obsługę stacji paliw, aż po szkolenia BHP – każde z nich jest przeprowadzane z największą starannością i zaangażowaniem. Wiedza, którą przekazujemy, jest solidnym fundamentem dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe uprawnienia.

Jesteśmy zespołem ekspertów, których pasją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Nasza wykwalifikowana kadra wykładowcza to fundament naszej przewagi konkurencyjnej. Szkolimy zarówno w małych, jak i dużych grupach, a także bezpośrednio na terenach firm, które nam zaufały. Dzięki temu możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Nasze szkolenia nie ograniczają się do granic Polski – z sukcesem realizujemy również kursy dofinansowane w Niemczech. To świadczy o międzynarodowym charakterze naszej działalności i otwartości na nowe wyzwania.

W OSiUT FENIX rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez jakość szkoleń, ale także przez dbałość o bezpieczeństwo i komfort naszych kursantów. Dlatego wyposażeni jesteśmy w odpowiedni sprzęt, który umożliwia przeprowadzanie kursów na najwyższym poziomie.

Nasza misja to nie tylko edukacja, ale także wsparcie w rozwoju zawodowym. Dążymy do tego, by każdy, kto skorzysta z naszych usług, mógł z dumą i pewnością siebie kroczyć ścieżką swojej kariery. Zapraszamy do OSiUT FENIX – miejsca, gdzie wiedza spotyka się z praktyką.

OSiUT FENIX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy OSiUT FENIX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OSiUT FENIX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OSiUT FENIX

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
OSiUT FENIX
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ostrów Wielkopolski
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Kalisz
  5. Bielsko-Biała
  6. Slupca
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OSiUT FENIX - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno - biurowy, wnioski UE - Ostrów Wlkp.

    OSiUT FENIX
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Pracownik administracyjno - biurowy /branża techniczna - szkoleniowa/ w OSTROWIE WLKP. z minimum średnim wykształceniem:

      Zakres obowiązków

      • kontakt z naszymi klientami /techniczne - szkoleniowe/,
      • pozyskiwanie nowych klientów na usługi dofinansowane z UE /techniczne - szkoleniowe/
      • obsługa administracyjna klientów - emaile, spotkania, pisma, wypełnianie wniosków E-FES, itd. /wdrożymy/,

      Wymagania

      • osoba z minimalnym doświadczeniem z zakresu obsługi wniosków UE /projekty unijne/,

      • znajomość podstaw: przychody, dochody firm itd. /ogólne wprowadzanie danych od klientów, dofinansowania wniosków szkoleniowych E-FES/
      • osoba komunikatywna, łatwo nawiązująca kontakt z klientami, szybko ucząca się, dyspozycyjna.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie - 5000 zł. brutto /około 3 tys. zł. netto/ na ok. 2 m-ce , później umowa o pracę
      • praca zadaniowa, dodatkowo za zrealizowanego 1 klienta 200 zł. netto /na rękę/
      • praca w OSTROWIE WLKP.: - praca na samodzielnym stanowisku /po wdrożeniu/
      • osobne biuro z wyposażeniem, praca w godzinach od 8.30 do 16.30 lub od 9.30 do 17.30 /w zależności od potrzeb klientów/ od poniedziałku do piątku, dodatkowo 1 raz w miesiącu pracująca sobota od g. 8.00 do ok. 14tej.

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim