Czy to Twoja firma?

Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr praca

Gorzów Wielkopolski

Od ponad dekady Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr z dumą tworzy niezapomniane chwile dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2008 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń, które zapadają w pamięć i pozostawiają trwałe wrażenia. Nasze usługi są synonimem kreatywności i profesjonalizmu, a każde zlecenie traktujemy jako szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego. Od imprez firmowych, przez uroczystości rodzinne, aż po duże wydarzenia publiczne – jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.

Nie ograniczamy się jednak tylko do eventów. Nasza oferta to także szeroki wachlarz usług gastronomicznych, począwszy od foodtrucków, przez usługi cateringowe, aż po obsługę gastronomiczną w obiektach sportowych. Rozumiemy, że sukces każdego wydarzenia zależy również od jakości serwowanych potraw, dlatego kładziemy ogromny nacisk na smak i prezentację naszych dań.

Ponadto, nasze przedsiębiorstwo to także handel detaliczny i hurtowy produktów spożywczych oraz tytoniowych. Zdajemy sobie sprawę, że nasza różnorodność w tej dziedzinie jest naszą siłą, a dostępność szerokiej gamy produktów to komfort dla naszych klientów.

W dziedzinie transportu i logistyki oferujemy wynajem autobusów z kierowcą oraz usługi przewozowe, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podróży. Działamy również na rynku motoryzacyjnym, oferując sprzedaż samochodów i części zamiennych.

Nasza działalność to również usługi fryzjerskie i kosmetyczne, które świadczymy z troską o każdy detal, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony i pewny siebie.

W Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr wierzymy, że sukces tkwi w różnorodności i elastyczności. Dlatego też nasze usługi są tak zróżnicowane, aby móc spełniać potrzeby naszych klientów na wielu płaszczyznach. Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest dla nas źródłem dumy i motywacji do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy i doświadczenia profesjonalizmu, który jest naszym znakiem rozpoznawczym. Razem możemy stworzyć wydarzenia i momenty, które na zawsze zostaną w pamięci.

Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr

Adres rejestrowy

Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Picasso Eventmarketing Książczyk Piotr - oferty archiwalne

  • Gastronomia grill

    • Darłowo
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Dyspozycyjny. Uczciwy. Rzetelny.

      Komunikatywny

      Zakres obowiązków

      Dbanie o czystość stoiska pracy.

      Wymagania

      nie jest konieczne doświadczenie

      Oferujemy

      Darmowe zakwaterowanie na czas pracy

  • Praca nad morzem

    • Darłowo
    • Zatrudnie dyspozycyjne osoby może być para do pracy w pawilonie handlowym w Darłówku. zapewniam zakwaterowanie

      Rozmowa z klientem, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

      Wymagania

      Mile widzianka książeczka sanepid.

      Oferujemy

      Zapewniamy zakwaterowanie

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim