Czy to Twoja firma?

Đoài Nguyễn Xuân KUCHNIA ORIENTALNA SAJGON praca

Tychy
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Đoài Nguyễn Xuân KUCHNIA ORIENTALNA SAJGON najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kucharz, Szef kuchni Tychy
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Đoài Nguyễn Xuân KUCHNIA ORIENTALNA SAJGON

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Đoài Nguyễn Xuân KUCHNIA ORIENTALNA SAJGON

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Praca Đoài Nguyễn Xuân KUCHNIA ORIENTALNA SAJGON - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Đoài Nguyễn Xuân KUCHNIA ORIENTALNA SAJGON
    • Tychy
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie produktów i gotowanie posiłków kuchni wietnamskiej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Książeczka sanepidowska. Mile widziane doświadczenia w zawodzie. Bardzo dobra znajomość kuchni wietnamskiej. Czynna umiejętność samodzielnego gotowania według receptur. Praca w systemie równoważnym wg indywidualnego grafiku. Praca również w dni wolne. Praca w punkcie w Tychach lub w 2 pozostałych (Mysłowice/Sosnowiec) w zależności od potrzeb.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Tychach