Czy to Twoja firma?

BUDBOR PIOTR BORKOWSKI praca

Gdańsk

Witaj! Jesteśmy BUDBOR PIOTR BORKOWSKI, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa, zlokalizowanym w sercu Gdańska. Nasza firma to synonim pasji połączonej z profesjonalizmem, a nasze usługi obejmują całe spektrum prac budowlanych, które realizujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Specjalizujemy się w tworzeniu solidnych i bezpiecznych konstrukcji - od budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, poprzez mosty i tunele, aż po inne obiekty inżynierii lądowej i wodnej. Rozumiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie terenu pod budowę, dlatego oferujemy kompleksowe usługi rozbiórkowe i ziemne, które stanowią fundament dla przyszłych konstrukcji.

Wierzymy, że każdy budynek zasługuje na to, by prezentować się znakomicie, dlatego nasza oferta obejmuje również szeroki zakres prac wykończeniowych. Od tynkowania, przez malowanie i szklenie, po wykonanie konstrukcji i pokryć dachowych - z nami masz pewność, że każdy detal twojego projektu zostanie dopracowany z największą starannością.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie kluczowe jest bezpieczeństwo i niezawodność instalacji, dlatego z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do wykonywania instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi są synonimem jakości, co przekłada się na trwałość i funkcjonalność każdego elementu instalacyjnego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność jest zakorzeniona w Gdańsku, miastem o bogatej historii i dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym. Jako lokalny przedsiębiorca, zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami i współtworzeniu przestrzeni, w której żyjemy.

Choć nie możemy teraz podzielić się z tobą wszystkimi naszymi osiągnięciami i wartościami, które wyznajemy, zapewniamy, że każdy projekt realizowany przez BUDBOR PIOTR BORKOWSKI to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć pokoleniom.

BUDBOR PIOTR BORKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUDBOR PIOTR BORKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDBOR PIOTR BORKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUDBOR PIOTR BORKOWSKI

Siedziba główna

BUDBOR PIOTR BORKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BUDBOR PIOTR BORKOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BUDBOR PIOTR BORKOWSKI - oferty archiwalne

  • Zbrojarz

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace zbrojarskie na budowie. Pracownik z minimum 4 letnim doświadczeniem i dobrymi umiejętnościami zbrojarskimi, króry poprowadzi zespół. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: minimum 4 lata doświadczenia zawodowego, umiejętności zbrojarskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do wynagrodzenia dolicznana jest premia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku