Czy to Twoja firma?

SHE-WOLF KAROLINA WILK praca

Bielsko-Biała

Witaj, jestem SHE-WOLF KAROLINA WILK, Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji, z siedzibą w malowniczym Bielsku-Białej. Nasza pasja do samochodów i dbałość o szczegóły przekłada się na ofertę, która jest synonimem jakości i niezawodności. Zrozumienie potrzeb naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz pokrowce i organizery do różnych modeli samochodów, które nie tylko podnoszą komfort jazdy, ale również są wyrazem Twojego stylu.

Stawiamy na praktyczność i użyteczność, bo wiemy, że w dzisiejszym zabieganym świecie każdy szczegół ma znaczenie. Nasze produkty są projektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników czterech kółek. Estetyka i czerpanie radości z małych rzeczy to wartości, które wpisują się w każdy element naszej działalności.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Tobą naszą pasją i doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem, czy po prostu kochasz swoje auto, SHE-WOLF KAROLINA WILK jest tutaj, aby wspierać Cię w dbaniu o każdy szczegół Twojego pojazdu. Zapraszamy do świata, gdzie jakość spotyka się z funkcjonalnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem.

SHE-WOLF KAROLINA WILK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy SHE-WOLF KAROLINA WILK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SHE-WOLF KAROLINA WILK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SHE-WOLF KAROLINA WILK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SHE-WOLF KAROLINA WILK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Ruda Śląska
  4. Łódź
  5. Warszawa
  6. Andrychów
  7. Kraków
  8. Nysa
  9. Tczew
  10. Wadowice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca SHE-WOLF KAROLINA WILK - oferty archiwalne

  • Szwacz/ka - Krawiec/Krawcowa

    • 3 600-4 200 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Szwaczka - krawcowa - szwacz - krawiec - poszukiwana/y.

      Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku polskim i zagranicznym od wielu lat, prężnie rozwijającą się, projektującą i wykonującą nowatorskie produkty szyte z najwyższych jakościowo materiałów. Posługujemy się nowoczesnymi maszynami, materiał tniemy laserowo. Poszukiwana osoba staranna do zespołu (nie jest to szycie firanek na metry). Wytwarzamy produkty od początku do końca, nie produkujemy taśmowo - praca jest ciekawa i niemonotonna. Szwalnia mieści się w budynku z widokiem na ogród, w spokojnej okolicy. Dobieramy osobę do zgranego zespołu. Szukamy kogoś posiadającego własną firmę (najchętniej), ale niekoniecznie.

      Praca 8h od poniedziałku do piątku.

      Wyposażamy samochody wyprawowe/kempingowe w akcesoria podróżnicze.

      Więcej o nas na stronie madebyshewolf.com Czekamy na Twój telefon.

      Zakres obowiązków

      • Szycie produktów znajdujących się w ofercie firmy She-Wolf.
      • Utrzymywanie stanowiska pracy w należytym stanie.

      Wymagania

      • Umiejętność dokładnego i precyzyjnego szycia.
      • Punktualność.
      • Umiejętność pracy w zespole.
      • Chęć rozwoju i nauki.

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie.
      • Dobrą atmosferę w pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej