Czy to Twoja firma?

DINO POLSKA SA praca

Andrychów
DINO POLSKA SA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy DINO POLSKA SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DINO POLSKA SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DINO POLSKA SA - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    DINO POLSKA SA
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów.
      Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na pełny etat, na 2 zmiany w godz. 5:30 - 23:00.
      Kontakt osobisty Andrychów, ul. Powstańców Warszawy 2 poprzedzony kontaktem telefonicznym 665941451, 785297120.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 110 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + możliwość premii
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Andrychowie