M-TAC SP.Z O.O. SP. K.

Czy to Twoja firma?

M-TAC SP.Z O.O. SP. K. praca

Warszawa

Nasza marka, M-TAC, to więcej niż tylko odzież – to symbol siły, wytrzymałości i niezłomności. Nasza dziewięcioletnia historia zaczęła się w czasach pełnych zmian i rewolucji, co ukształtowało naszą tożsamość i misję. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania, który każdego dnia pracuje nad tym, aby nasze produkty były synonimem jakości, funkcjonalności i nowoczesności. Tworzymy odzież taktyczną, która jest nie tylko praktyczna, ale i wyróżnia się najnowszym designem. Nasze produkty przeszły prawdziwy chrzest bojowy – zostały przetestowane w skrajnych warunkach arktycznych mrozów oraz w ogniu współczesnych konfliktów zbrojnych. To doświadczenie pozwoliło nam połączyć styl, technologię i wygodę w sposób, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze motto, "zrodzony z rewolucji i zahartowany przez wojnę", jest odzwierciedleniem naszej filozofii. To przesłanie dla tych, którzy są aktywni, nie boją się wyzwań i zawsze są gotowi stawić czoła przygodzie. W M-TAC wierzymy, że prawdziwa siła tkwi w determinacji i odwadze, a nasze ubrania są stworzone, by wspierać Cię w każdej sytuacji. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle dążymy do doskonałości, łącząc w naszych produktach najnowsze innowacje z niezawodnością i bezpieczeństwem. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej społeczności M-TAC – razem możemy stawić czoła każdemu wyzwaniu.

M-TAC SP.Z O.O. SP. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna internet / e-commerce / nowe media zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy M-TAC SP.Z O.O. SP. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M-TAC SP.Z O.O. SP. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa M-TAC SP.Z O.O. SP. K.

Siedziba główna

M-TAC SP.Z O.O. SP. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca M-TAC SP.Z O.O. SP. K. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zapraszamy osoby chętne do pracy w firmie M-TAC.

      Praca polega na kompletowaniu zamówień oraz pakowaniu.

      Przedsiębiorstwo znajduje się w Dawidach Bankowych.

      Stanowisko magazyniera, stawka godzinowa wynosi: 17,93 zł/h netto przez pierwsze dwa miesiące, w trzecim miesiącu stawka wzrasta do 19,33 zł/h.

      Kompletowanie zamówień, pakowanie i inne prace magazynowe.

      Zatrudnienie na umowę zlecenie.

      Możliwość awansu.

      Bardzo miła atmosfera :D Lepszej nigdzie nie znajdziecie!!!

      Wysokie zarobki, średnie wynagrodzenie naszych pracowników to 5tyś zł.

      Prosimy o przesyłanie CV, odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

      Zakres obowiązków

      1. przyjmowanie dostaw towaru,

      2. planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej,

      3. rozkładanie towaru,

      4. oznaczanie kartonów i metkowanie produktów,

      5. przygotowywanie zamówień,

      6. sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów,

      7. czynności związane z wysyłką towaru,

      8. załadunek zamówień do aut dostawczych,

      9. sprawdzanie stanów magazynowych

      Wymagania

      1. sprawność fizyczna,

      2. uczciwość,

      3. umiejętności pracy zespołowej,

      4. komunikatywność,

      5. chęci do pracy

      Oferujemy

      1. wysokie zarobki,

      2. miłą atmosferę,

      3. lekka praca,

      4. premie dla najlepszych pracowników

Pracodawcy w Warszawie