Czy to Twoja firma?

HURTOWA SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN HEBOS BOGDAN SERAFIN praca

Katowice
SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA. SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH.
HURTOWA SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN HEBOS BOGDAN SERAFIN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Katowice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HURTOWA SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN HEBOS BOGDAN SERAFIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HURTOWA SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN HEBOS BOGDAN SERAFIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HURTOWA SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN HEBOS BOGDAN SERAFIN - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    HURTOWA SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN HEBOS BOGDAN SERAFIN
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Praca w sklepie samoobsługowym, sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych.
      - Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00 od poniedziałku do soboty. Praca również w niedziele handlowe w godzinach: 9:00-17:00. Praca według grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana Książeczka sanepidu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto + premia. Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Docelowo
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Katowicach