Czy to Twoja firma?

ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE sp. z o.o. praca

Kędzierzyn-Koźle

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z bycia częścią przemysłu, który napędza świat - produkcji armatury przemysłowej. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to Waldemar Zamczewski postawił pierwsze kroki, aby stworzyć firmę, która dzisiaj jest znana jako ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.

Nasza misja "Nie trać pary" jest nie tylko hasłem, ale przede wszystkim filozofią działania. Wierzymy, że efektywne wykorzystanie energii to klucz do sukcesu zarówno dla naszych klientów, jak i dla środowiska. Dlatego też nasze produkty, takie jak armatura odwadniająca, odcinająca i regulująca, oraz kompleksowe układy instalacyjne, są projektowane z myślą o maksymalnej efektywności.

Jako firma o małej wielkości organizacji, cenimy sobie bliskie relacje z klientami i partnerami. Nasze wartości - otwartość, kompleksowość, jakość, współdziałanie, orientacja na przyszłość - to fundamenty, na których budujemy nasze codzienne interakcje. Dążymy do tego, aby każde rozwiązanie, które oferujemy, było nie tylko odpowiedzią na aktualne potrzeby, ale również inwestycją w przyszłość.

Z zapałem patrzymy w przyszłość, gdzie nasza wizja to stać się wiodącym producentem armatury przemysłowej oraz dostawcą specjalistycznych usług z zakresu energetyki cieplnej na rynku europejskim. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu, innowacyjności i nieustannemu dążeniu do doskonałości, ta wizja stanie się rzeczywistością.

W ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE, każdy dzień to nowa możliwość, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej podróży w kierunku lepszej, bardziej efektywnej przyszłości.

ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent ds. sprzedaży

    ZAMKON ARMATURA I TECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku biurowym, przygotowanie zapytań ofertowych, współpraca z działem produkcji, zakupów, technicznym, komunikacja z kontrahentem i dostawcami, negocjacje zakupowe.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. średnie lub wyższe techniczne, doświadczenie w branży produkcyjnej, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość materiałoznawstwa, obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office, komunikatywność, samodzielność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów Praca pon.-pt. 7:30-15:30

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

      Przyjmowanie/ wydawanie towaru z/na magazyn, utrzymanie porządku w magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej, , kontrola stanu magazynowego, praca w programie SUBIEKT

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. zawodowe lub średnie, obsługa wózka widłowego, dobra organizacja pracy, znajomość dokumentów magazynowych, możliwość przyuczenia Praca pon. - pt. 7-15 Miejsce pracy: ul. Jana Cybisa 23 / ul. Mostowa 35a Kędzierzyn-Koźle

      Oferujemy

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu