Czy to Twoja firma?

BELMAR sp. z o.o. opinie i informacje

Kędzierzyn-Koźle
Belmar to firma z solidnym fundamentem doświadczenia, funkcjonująca w branży technicznej od 1997 roku. Jesteśmy specjalistami w zakresie usług technicznych, remontowych i inwestycyjnych, a nasza produkcja nalewaków do chemikaliów i produktów spożywczych odznacza się innowacyjnością. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej oraz techników posiadających niezbędne uprawnienia i certyfikaty zawodowe, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług i produktów.

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak naprawy pomp wirowych, dynamiczne wyważenie wirników, instalacje elektryczne, czy automatyzacja procesów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu technicznemu, szczególnie w branży chemicznej, energetycznej i przetwórczej, zapewniamy profesjonalizm i niezawodność w każdym projekcie. Nasza firma, dzięki kapitałowi zakładowemu w wysokości 1.801.700 zł, gwarantuje stabilność finansową i bezpieczeństwo współpracy.

Belmar to nie tylko dostawca usług i produktów, ale przede wszystkim partner w zakresie technologii i innowacji dla przemysłu. Zapraszamy do współpracy.

Opinie pracowników o firmie BELMAR sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem BELMAR sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie BELMAR sp. z o.o. (3)

4.2

Na podstawie 19 ocen z Google.

Jan Ol

Jan Ol

20 lat pracy, super załoga doświadczona w wielu trudnych przedsięwzięciach , warto korzystać z przedstawianych ofert. Solidna i profesjonalna.

Dodano: 2 lata temu

Adam Markowski

Adam Markowski

Polecam współpracę, bardzo profesjonalne i rzetelne podejście

Dodano: 4 lata temu

Furdui Valeri

Furdui Valeri

Super firma i super zespół pracowników.

Dodano: 3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ doceniają przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność, co stanowi solidny fundament dla każdego, kto rozważa podjęcie tam pracy. W opinii wieloletnich współpracowników, załoga firmy jest doświadczona i doskonale sprawdza się w realizacji wymagających zadań. To świadczy o wysokiej kulturze organizacyjnej i otwartości na wyzwania, co może być atrakcyjne dla potencjalnych kandydatów. Firma zyskała opinię miejsca, gdzie warto korzystać z oferowanych możliwości, co może sugerować duże perspektywy rozwoju i zdobywania nowych umiejętności dla przyszłych pracowników. Zespół pracowników jest określany jako "super", co wskazuje na przyjazną atmosferę i wsparcie wewnątrz kolektywu. Dla osób poszukujących pracy może to być sygnał, iż BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to pracodawca, który stawia na budowanie zespołu, w którym każdy członek jest ważny i doceniany. Pozytywne opinie są znakomitym przekazem dla kandydatów, gdyż wskazują na stabilność i pewność zatrudnienia w firmie, która ceniona jest na rynku za solidność i doświadczenie.

Opinie BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, BELMAR Sp. z o.o. jest postrzegana jako firma oferująca szanse zawodowego rozwoju oraz przestrzegająca prawa pracownicze w zakresie rozliczania nadgodzin. W analizach szczególnie wysoko cenione są określone aspekty pracy w tej firmie.

Pozytywne aspekty:
 • Rzetelne rozliczanie nadgodzin: Pracownicy potwierdzają, że nadgodziny są rozliczane zgodnie z przepisami i wypłacane w terminie.
 • Otwartość na nowych pracowników w różnych specjalizacjach: Firma aktywnie poszukuje pracowników o różnych kwalifikacjach, co skutkuje wieloma możliwościami zatrudnienia.
 • Możliwość pracy dla studentów: BELMAR Sp. z o.o. wykazuje elastyczność, pozwalając na połączenie nauki ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego, co stanowi atrakcyjną propozycję dla osób w trakcie studiów.
 • Kluczowe umiejętności mogą być warunkiem zatrudnienia: Firma ceni sobie pracowników z odpowiednimi umiejętnościami, co sugeruje zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę i doświadczenie.
BELMAR Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

W analizie dostępnych opinii pracowników i kandydatów, BELMAR Sp. z o.o. objawia się jako pracodawca, który oferuje solidne warunki zatrudnienia z szansą na profesjonalny rozwój. Otwartość na różne grupy zawodowe oraz elastyczność wobec studentów to cechy wyróżniające tę firmę na rynku pracy. Chociaż pojawiły się indywidualne wątpliwości dotyczące niektórych aspektów współpracy, to ogólny obraz firmy kształtuje się pozytywnie. Zachęta do nastawienia na ciągłe doskonalenie umiejętności i wyraźniejszej komunikacji oczekiwań może przynieść korzyść zarówno potencjalnym pracownikom, jak i samemu pracodawcy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: BELMAR sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 20.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
BELMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Szkolna 15 47-225 Kędzierzyn-Koźle
NIP
7491596111
REGON
531221129
KRS
0000140223
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
21.11.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
 • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
 • 33.11.Z Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
 • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
 • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

 • 35.30.Z Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Budownictwo

 • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacja i komunikacja

 • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
 • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Kędzierzynie-Koźlu