Czy to Twoja firma?

JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER praca

Tarnów

Od momentu naszego powstania w 2003 roku, my, firma Pokrycia Dachowe "Deker" Józef Guzy, z pasją poświęcamy się sztuce ochrony każdego domu przed żywiołami. Nasza podróż rozpoczęła się w skromnym garażu, by z czasem przenieść się do profesjonalnego obiektu przy al. MB. Fatimskiej 53, a następnie do obecnej siedziby na ul. Krzyska 9A w Tarnowie.

Jako specjaliści w branży dachów i rynien, z dumą nosimy miano Deker – Specjalista od dachów od 2007 roku. Nasze usługi obejmują montaż, serwis oraz naprawę systemów dachowych, a nasze zaangażowanie w innowacje objawia się posiadaniem podnośników o wysięgu do 20 metrów, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

W 2011 roku poszerzyliśmy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadzając wykonawstwo pokryć na dachach płaskich z płyty warstwowej i membrany dachowej PCV. To kolejny krok w naszym rozwoju, który świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Obchodząc 15-lecie istnienia w 2018 roku, spojrzeliśmy wstecz z satysfakcją, widząc ścieżkę, którą przeszliśmy, i z optymizmem patrzymy w przyszłość, mając nadzieję na dalsze lata tworzenia dachów, które nie tylko chronią, ale i zachwycają.

W naszej pracy kierujemy się pasją do doskonałości i nieustannym dążeniem do udoskonalania naszych umiejętności. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z troską o detale, bo wiemy, że dach to nie tylko konstrukcja, ale także bezpieczeństwo i komfort dla domowników.

Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy dach, który będzie Waszą dumą i ochroną na lata.

JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER - oferty archiwalne

  • Pomocnik ogólnobudowlany (o)

    JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocnik ogólnobudowlany

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i na terenie Małopolski, od pon. do pt., w godz.: 7:00 - 15:00. Wynagrodzenie: 4 500 zł brutto. Kontakt: JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe "DEKER" ul. Krzyska 9A, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 609 136 987, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@deker.tarnow.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Tarnów

      Pomocnik budowlany

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i małopolsce od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie: 4 000zł brutto. Kontakt: JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe "DEKER" ul. Krzyska 9A, 33-100 Tarnów. Tel: 609 136 987

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Tarnowie