Medicare System Sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

Medicare System Sp.z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy Medicare System Sp. z o.o., Twoim zaufanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej z siedzibą w pięknym Wrocławiu. Nasza historia rozpoczęła się 21 października 2021 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy na rynek detalicznej sprzedaży leków i wyrobów farmaceutycznych, aby wprowadzić zmiany, które realnie wpłyną na poprawę jakości życia naszych pacjentów.

Specjalizujemy się w oferowaniu produktu, który stał się naszym flagowym wyrobem – unieruchomienia kończyn Salvacel. To nie tylko zwykły produkt, to wynik naszej ciągłej troski o dobrostan pacjentów i dbałości o detale. Nasze unieruchomienia kończyn są wyjątkowe, ponieważ zapobiegają wywieraniu ciśnienia w nadgarstku, co jest kluczowe dla komfortu i zdrowia użytkowników. Bezpieczne zapięcie na sprzączkę oraz miękka, welurowa warstwa zewnętrzna, w połączeniu z oddychającą i komfortową warstwą wewnętrzną wykonaną z mieszanki poliestru i wiskozy, gwarantują, że nasze produkty są zarówno praktyczne, jak i przyjemne w użytkowaniu.

Rozumiemy, jak ważny jest czas w pracy personelu medycznego, dlatego nasze unieruchomienia kończyn są łatwe do regulacji i posiadają szybkie zapięcie typu rzep, co znacząco usprawnia ich stosowanie. Dzięki temu pielęgniarki mogą poświęcić więcej uwagi bezpośredniej opiece nad pacjentami, co jest dla nas najważniejsze.

Nasze produkty są wykonane z materiałów hypoalergicznych, co jest naszym świadomym wyborem, aby zapewnić bezpieczeństwo nawet najbardziej wrażliwym osobom. Posiadamy uniwersalny system unieruchamiający, który jest zarówno bezpieczny, jak i komfortowy dla pacjenta, co stawia nas w roli lidera w zakresie innowacji i jakości.

W Medicare System Sp. z o.o. jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest odzwierciedleniem naszej misji – choć nie została ona tutaj zdefiniowana, jest ona codziennie realizowana poprzez nasze działania i relacje z klientami.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników, którzy już teraz cieszą się wyższym standardem opieki zdrowotnej. Razem możemy zmieniać świat na lepsze, jeden produkt na raz.

Medicare System Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Medicare System Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Medicare System Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Mapa Medicare System Sp.z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Otwock

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Medicare System Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 6 000-9 500 zł / mies.
    • Oczekujemy osoby empatycznej , komunikatywnej , odpowiedzialnej i zaangażowanej .

      Zakres obowiązków

      • Profesjonalna obsługa klientów , obsługa komputera , kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych , prowadzenie dokumentacji zawiązanej z działalnością sklepu medycznego .

      Wymagania

      • Wymagane wykształcenie kierunkowe : fizjoterapeuta lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.2009r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w miłej atmosferze , zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę , system premiowy.

Pracodawcy w Wrocławiu