Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o.

Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł księgowość / ekonomia

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o.

  • Ślusarz remontowy

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Ii kowal

    • Chorzów
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o.

3.4

Na podstawie 5 ocen z Google.

Rafał Sulewski

"Polecam"

rok temu

Klaudiusz Bulik

"Ok"

4 lata temu

Beata Kozubal

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych MINEC Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ii kowal

    • Chorzów
    • Zakres obowiązków

      praca w kuźni przy produkcji odkuwki ze stali stopowych i wysokostopowych o najróżniejszych kształtach

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p mile widziane doświadczenie na stanowisku, możliwość nauki zawodu od podstaw

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 384 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na 2 zmiany 06.00-14.00, 14.00-22.00, pracodawca proponuje umowę na czas nieokreslony po okres
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świętochłowicach