Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice praca

Krzeszowice

Niepubliczne Przedszkole Iskierki

Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice

Siedziba główna

Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Wadowice
  4. Krzeszowice
  5. Warszawa
  6. Szczucin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole Iskierki Krzeszowice - oferty archiwalne

    • Krzeszowice
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego. Krzeszoiwce

      Zakres obowiązków

      • Realizacja podstawy programowej
      • Opieka nad dziećmi
      • Wychowawca grupy przedszkolnej

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe pedagogiczne specjalność przedszkolna/wczesnoszkolna

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Stałe zatrudnienie

    • Zatrudnię Nauczyciela w przedszkolu niepublicznym.

      Miejsce pracy: Krzeszowice

      • Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
      • Opieka nad dziećmi w grupie

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe pedagogiczne przedszkolne/wczesnoszkolne
      • Odpowiedzialność
      • Kreatywność

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na pełny etat
      • Umowę o pracę
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pracodawcy w Krzeszowicach